Sevgilinin Ardından – Lilting Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sevgilinin Ardından / Lilting 2014 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Londra'da yaşayan Kamboçyalı bir kadın, oğlunun ani ölümüyle yıkılır ve hayattayken tanıyamadığı çocuğunu, kaybettikten sonra tanımaya karar verir. Kadın, oğlunu anlamak için çıktığı bu yolculukta, oğlunun geçmişte güçlü hisler paylaştığı eski bir arkadaşı ortaya çıkar. Aynı dili konuşmasalar da, yaslarının üstesinden gelmek için birbirlerine yardım etmeye başlarlar. Sundance Film Festivali ödülü kazanmış olan ve eşcinsel oğlunun geçmişini araştıran bir kadının çabalarını anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Transcat
5 yıl önce

Film hakkında kötü yorum yapacaklar ve gerçekten duygusal açıdan bakamayanlar bakma yoksunu olanlar şuan şu dakika şurayı terkedebilirler. Film gerçekten ağır işliyor ve duygusallık içeriyor anlamaya çalışıyorsunuz sonunu düşünmüyorsunuz sadece izliyorsunuz vaktiniz varsa oturup izlemenizi ve özümsemenizi tavsiye ederiz

ef
6 yıl önce

Lütfen ama lütfen sizin gieffrabi olmayanlara saygısızlık yapmayın. Bu dünyada inananda var inanmayan da eşcinsel de var heteroseksuel de. Hiçbir insan sizin gibi olmak zorunda değil ama saygı duymak zorunda. Her türde filmler görmek istiyorum. Lütfen daha fazla eşcinsel türde filmler görmek isterim.

lord
6 yıl önce

Ccren acinasi haline çok üzüldüm. Hem demek ki erkeklerin dikkatini cekemeyecek kadar yoksun birisin. Sen ve senin gibiler yüzünden bu ülke bu halde. En olmadı git kendini at bir yerden.

Semra
6 yıl önce

Naif güzel bir film anne oğul ilişkisi, yaşlılık, yabancılık, yalnızlık hepsini harmanlamış ağır tempolu ama hüzünlü izleyin…

cceren
6 yıl önce

bana mı ne?
sizin yüzünüzden kadınlar sevişecek erkek bulamıyor artık hepsi gay olmuş bana neymiş ayrıca bu söylediklerin hiç hoş değil apış mapış.

androjen
6 yıl önce

sana ne ablacım insanların kiminle sevişmek istediği. Sana mı kaldı milletin apış arasının derdi.Ülkemizde ki ataerkillikle gaza getirilmiş çapsız erkek sürüsünü anlıyorum da , kadınların bu ataerkilliğini anlamıyorum.

cceren
6 yıl önce

admin tamam anladık defalarca kez kendini afişe ettin kendin gibi oğlanlardan hoşlanıyorsun ve imkanın olsa başbaşa yalnız kaldığında erkek erkeğe sevişmek istiyorsun ama yeter cidden yeter kabak tadı verdi senin bu gaysel film paylaşımların.

senemmmm
Reply to  cceren
6 yıl önce

Cceren… isteyen izler isteyen izlemez.. hosuna gitmiyosa yuzlerce film var bu sayfada onlari izle.. madem homofobiksin niye gay filmi izliyosun kizim sen? aslinda sen homofobik diilsin sadece asiri derecede bir abazasin.. hadi bakiim.

ORHAN
Reply to  cceren
6 yıl önce

Mavi Güzel Renktir. Bu sitenin güzel filmlerinden. İzlemenizi…….

ORHAN
6 yıl önce

Bir anne ve iki arkadaş..Ayrı duygularla sevgi..ve dostlukla betimlenmiş ,sade samimi abartmadan anlatılmış görüntülerle izlenesi bir sinema. Siteye teşekkürler.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x