BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bless You, Prison (Binecuvântata fii, închisoare) 2002 Romanya / Türkçe Altyazılı-

Rumen Nicole Valery'nin (1919-1996) otobiyografik romanından sinemaya uyarlanan, komünizm karşıtı politik faaliyetlerde bulunduğu için, Nicole Valery'nin, 1949 yılında Rus yanlısı yönetimce evinden alınıp sorguya götürüldüğü , sorgu sırasında maruz kaldığı işkenceleri ve sonrasında kadınlar hapishanesinde bir politik mahkum olarak yaşadığı zorlukları konu alan, dramatik yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN: TOZMİK, ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

8
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Metto Von Totto

Film uçmuş admincim!

ADMİN: MERHABA, VİDEO ÇALIŞIYOR ASLINDA.. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR. TEŞEKKÜR EDER İYİ SEYİRLER DİLERİM.

Metto Von Totto

Teşekkür ederim. Bilmem hatırladınız mı? Bu sitenin ilklerindenim. :)))

ADMİN: TABİ Kİ TANIYORUM SİZİ, MÜKEMMEL YORUMLARINIZ VE KATKILARINIZ OLDU GEÇMİŞTE DE:)) YENİLERİNİ DE GÖRMEK İSTERİZ, SAYGILAR.

bu film için emeği geçen herkese teşekkürler…. totaliter rejimleri eleştiren daha çok film görmek dileğiyle…

Kurtuluş umudu aşılayan ideolojilerin hiçbirisi insalığa özgürlük, huzur ve ekmek sunabilmeyi başaramadı. Dağlarda tek başlarına yaşamabilme şansına sahip çobanlar hariç.

ORHAN

Kimileri komünist diye hapishalerde yattı..Kimileri komünist karşıtı olduğundan..Ne demişti SABAHATTİN ALİ, Dışarda deli dalgalar, gelir duvarları yalar, Beni bu sesler oyalar…Aldırma gönül…Gönül aldırma….Siteye teşekkürler.

barolo

bana göre, benim düsüncem, gelmis gecmis, günümüzde ve gelecekte, insana, insanliga ait en “hakiki ütopya” nin nasil seytanlstirilacagina dair…. izlerken bile dayanma sinirlarinin zorlandigi bir film. emegi geçenlere selamlar

Metto Von Totto

Çok haklısın. Keşke senin gibiler bu en hakiki ütopyada yaşayabilseydi. Al bak. https://en.wikipedia.org/wiki/Holodomor

Tozmik

Gerçek bir Hikaye…Öncelikle bu tarz filmlerin genellikle en az 2 saat sürdüğünü ve bu yüzden bazılarınında Başyapıt olarak değerlendirildiğini görürüz.Bu Film süresinin daha kısa olmasından dolayı kasvetli bir havada ilerlemesine rağmen hem sıkmıyor hemde farklı bir yerde duruyor.Benzersiz bir filmmi Hayır.Başyapıt mı Evet ama Küçük Bir Başyapıt…
Dipnot:Bu Filmin Çevirisinde çok sıkıntı yaşanmadı ancak ondan sonraki süreçte düzgün çalışan Videosunun bulunmasında çok sıkıntı bir süreç yaşandığınıda belirtmek isterim.bu yönden önce Çeviriyi yapan Fügen Hanım’a sonrada çeviri yapıldıktan sonra bile Videoda yaşanan sıkıntı yüzünden Filmi İptalden kurtaran Admin Önder’e Teşekkürlerimi Sunarım.