BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Tanrı'nın Oğlu / Child of God 2013 ABD / Türkçe DUBLAJ-

İnsanlık tarafından dışlanmış Lester Ballard, dünyayla ve diğer insanlarla bağlantısını kesmiştir. Suça bağımlı hale gelir ve intikam hırsıyla beslenir. Artık içine girdiği intikam planında kaybolmuş hale gelirken, her adımda daha fazla dibe battığı bir çıkmazda kısılıp kalır.James Franco'nun başrolünde yer aldığı ve yalnız bir adamın suç işlemeye itildiği ortamı aktaran filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN
6 yıl önce

James Franco-nun izlenmesi sabır isteyen ama olağanüstü bir kimlik betimlesi olan bu filmini.. zor görüntülere rağmen, tüm gerçek sinemaseverler izlemeli. Filmin dramasını DUBLAJ illeti azaltıyorsada, LESTER BALLARD hafızanızdan hiç gitmeyecek. Sitenin en iyi filmlerinden. Teşekkürler.

45Evler
6 yıl önce

Filmlerde hiç görmediğimiz sahneler var bu bağlamda cesur bir film.Gidişat durağan olsa da mekân tekdüze olsa da filmin sonunu getirmeden edemiyorsunuz.Özellikle baş roldeki aktör bence bu filmden sonra önü durdurulamaz bir şekilde gidecek çok görecekmişiz gibi geliyor.imbd puanı olabilir gibi ancak ben bu filmi çok cesur gördüm..bir daha izler miyim?Hayır.Ancak seyrettiğim için pişman değilim.Neticede zor sahneler vardı..

TURAB
6 yıl önce

güzel film ihtiyarlara yer yok tarz seviyosanız iyidir.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x