BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Lian Xi Qu / Island Etude 2006 Tayvan / Türkçe Altyazılı-

Duyma problemi yaşayan Ming-Hsang, üniversiteden mezun olmadan önce çok istediği bir şeyi yapmaya karar verir. Bisikleti ile bütün Tayvan'ı dolaşmak üzere yola çıkan genç ve yürekli adam, yol boyunca bir çok yeni şeyler keşfeder. Hatta duymamasına rağmen, müzikle iç içe bir yolculuk geçirecektir.Tayvan'ın coğrafyasını cesur bir gencin yol hikayesi ile birleştiren bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ORHAN

Tayvanı görmek çok istiyorum.. Ama bitürlü fırsatım olmadı..mı diyorsun .İşte fırsat. TOZMİK in önerdiği bu filmi izle…. İçin açılsın. Siteye teşekkürler.

fırat özcan

bisiklet işte hiçbir araca benzemez tutkusu başkadır onu sürmek için bütün insanlara yetecek kadar büyük kalbin olması gerekir tabi ayak ve kollarında güçlü olacak tayvan zaten çoğu bisikleti üreten bir ülke film amatör ama olsun.

Fügen

Tayvan’ın kültürünü, insanını ve coğrafyasını tanımak için iyi bir fırsat. Filmi beğendim. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

Mermaid

Biraz Umuda sahip olmak hiçbirşeyin olmamasından daha iyidir.vaybe söze bak.İcraat elbetteki umuttanda iyi ama umutla bile hayatta kalmak ve azla yetinmek Uzakdoğuluların ruhlarına işlemiş.
İşte bu yüzden Uzakdoğuluları seviyorum.Çok çalışkan ve çok akıllılar.Tüm Tayvanı bisikletle gezen Yol filminde duyma problemli gencimiz bu gezi sırasında öğreneceği çok şeyler var.Kaçırmayın derim.