BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Mardaani 2014 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Çocukların kaçırılarak fuhuşa zorlanmaları ve bunu yapan mafyayla mücadele uzun yıllardır sürmektedir. Hindistan'daki bu içler acısı duruma polise eşlik eden Shivani adlı kadın da katılır. Kendi yöntemlerine göre mafyayla mücadeleye girişen genç kadın, hayatı pahasına mücadele edecektir.Hint yapımı olan ve Hindistan'da yoğun olarak yaşanan çocuk istismarına karşı çekilen bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
büşra
5 yıl önce

tüylerim diken diken oldu .insan dert ettiği şeylerden utanıyor.rani de diğerleri de rollerinin hakkını vermişler.oyuncu olduklarının bilsek de bazı karakterler kendilerinden tiksindirmeyi başarmış.

ömer koçuk
5 yıl önce

gerçekten çok anlamlı ve sosyal açıdan dikkat çekmeye çalıştığı konuyu çok iyi yansıtmış

boncuk
5 yıl önce

güzel film

mathilda
6 yıl önce

güzeldi 10/8

mentallife
6 yıl önce

hindistan’ın sosyolojik gerçeklerine değinmesi açısından güzel bir film olmuş. Hintlilerin polisiye türüne bir renk getirdikleri aşikar…suçlu- polis diyalogları filmi daha heyecanlı kılmış…tek eksik yanı filmin finali…daha etkileyici olmasını beklerdim…yine de hint filmlerinden hoşlananlara tavsiye edilir…Rani Mukerji’nin oyunculuğu yine göz dolduruyor….

kumkum
6 yıl önce

Güzel keyifli Flimdi…

Tozmik
6 yıl önce

Muhteşem…Black filmindeki kadın oynuo başrolde…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x