BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Mardaani 2014 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Çocukların kaçırılarak fuhuşa zorlanmaları ve bunu yapan mafyayla mücadele uzun yıllardır sürmektedir. Hindistan'daki bu içler acısı duruma polise eşlik eden Shivani adlı kadın da katılır. Kendi yöntemlerine göre mafyayla mücadeleye girişen genç kadın, hayatı pahasına mücadele edecektir.Hint yapımı olan ve Hindistan'da yoğun olarak yaşanan çocuk istismarına karşı çekilen bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

7
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
büşra

tüylerim diken diken oldu .insan dert ettiği şeylerden utanıyor.rani de diğerleri de rollerinin hakkını vermişler.oyuncu olduklarının bilsek de bazı karakterler kendilerinden tiksindirmeyi başarmış.

ömer koçuk

gerçekten çok anlamlı ve sosyal açıdan dikkat çekmeye çalıştığı konuyu çok iyi yansıtmış

boncuk

güzel film

mathilda

güzeldi 10/8

mentallife

hindistan’ın sosyolojik gerçeklerine değinmesi açısından güzel bir film olmuş. Hintlilerin polisiye türüne bir renk getirdikleri aşikar…suçlu- polis diyalogları filmi daha heyecanlı kılmış…tek eksik yanı filmin finali…daha etkileyici olmasını beklerdim…yine de hint filmlerinden hoşlananlara tavsiye edilir…Rani Mukerji’nin oyunculuğu yine göz dolduruyor….

kumkum

Güzel keyifli Flimdi…

Tozmik

Muhteşem…Black filmindeki kadın oynuo başrolde…