BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Özgürlük Dansı / Jimmy's Hall 2014 İngiltere,İrlanda,Fransa / Türkçe Altyazılı-

İrlandalı sosyalist aktivist James Gralton, ABD'de geçirdiği 10 yıllık sürgün döneminin ardından 1932'de ülkesine döner. Annesi ve arkadaşları çok mutludur, nitekim hem James dönmüş, hem de uzun süredir kapalı bulunan şehir lokali tekrar açılmıştır. Burada insanlar şarkı söyleyip, spor yapıp, dans etmektedirler. Ancak bu durumdan hoşnut olmayan kasabanın papazı ve aşırı faşist kesim, James'e karşı tavır almaya başlar.Cannes Festivalinde Palme ödülü adayı olan ve bir dönemin ünlü devrimci ismine yönelik çekilen bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

HAK SAHİBİ FİRMADAN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA FİLM, SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
mistral

admin maalesef izleyemedim bir Ken Loach fanı olarak dört gözle bekliyorum….tşkler herşey için

ADMİN: FİLMİ KALDIRMAK ZORUNDAYDIM, TELİF HAKKI UYARISINDAN ÖTÜRÜ.

Fügen

Ken Loach ‘ı toplumsal sorunlara değinen cesur bir yönetmen olduğu için çok seviyorum. Bu filmi de harika yönetmiş. Çekimleri çok beğendim. Kısıtlı bir mekan ve az sayıda oyuncu ile çok şey anlattı ve düşündürdü yine.
Filmin gerçek kişi ve olayları konu alması ayrı bir değerli. Müzikler çok güzel, sarımsı renk filme çok yakışmış. Fakirin hakkını savunan, halka artı değerler vermeye çalışanların dinsiz, komünist, vatan haini olarak yaftalanıp ülkelerinden kovulmaları çok üzücü ama dünya varolalı beri haksızlıklar hep yapılıyor. Güzel filmdi, siteye teşekkürler

ulubatlı hasan 31

Komünist;fakirin hakkını yiyen, halka anarşist fikirler vermeye çalışan, dinsiz, vatan haini, beynini kiraya vermiş ve robotlaşmış yobaz kişidir.

Mustafa

Bu filme kızan, küfredenler olacaktır. Bu yüzden çok sevdim. Bir de… Bu filmi kimbilir kaçıncı kez izliyoruz ve kimbilir daha kaç kez izyeyeceğiz ne yazık ki…