BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-İkiz Kızkardeşler / De Tweeling - Twin Sisters 2002 Hollanda,Lüksemburg / Türkçe Altyazılı-

1925 Köln'de, anne-babalarını kaybeden ikiz kız kardeşlerden birini Hollanda'da yaşayan akrabası himayesine alır. Diğerini ise Alman çiftçi olan akrabaları çalıştırmak için yanına alır. Hasta olan Lotte, özenli bir bakımla sağlığına kavuşup narin bir şekilde büyütülürken, Anna, acımasız koşullarda yaşamaktadır. Yıllar sonra Anna, kardeşiyle iletişim kurmak için her yolu dener. Ancak artık 2. Dünya Savaşına girilmiştir ve büyük zorluklar onları beklemektedir.OSCAR Ödülüne aday olarak gösterilmiş olan ve Savaşın iki kardeş arasındaki etkileşimini aktaran bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (NOT: FİLM, YENİDEN DÜZENLENMİŞTİR.)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeytinel
5 yıl önce

Çok güzel ve çok hüzünlü bir filmdi. Teşekkürler, mutlaka izleyin

afrodisyas
6 yıl önce

tabii 2 nci dünya savaşı naziler ss ler ve yahudilerde varsa, ki bu konu bitmez , tür meraklılarının izlemesi gereken bir film.izledim.admin tşkrler.

Oğuzhan
6 yıl önce

Site yöneticileri ;site reklamları ve filmlerdeki sorunlarla alakalı olarak benim de birkaç kez yaptığım sinir bozucu ve kinayeli eleştirilere verdiğiniz ılımlı ve tatmin edici açıklamalar için teşekkürler. Hep eleştiri olacak değil ya.!
İyi iş çıkartıyorsunuz. Kolay gelsin.

hande
6 yıl önce

İnternete ne şekilde gönderiyorsunuz, göndermeden önce ne yapıyorsunuz hiç bilmiyorum ama İngilizce altyazı filmde varsa, üstüne Türkçe altyazı ekleyip internete gönderilemiyor mu? Türkçe altyazının arka planını siyah yaparsınız, ya da altyazı çerçevesini çok çok kalın. Böylece arkadaki yazılar görünmez… İndirdiğim filmde başka dilde altyazı varsa ve Türkçe altyazıyla izlemek istiyorsam ben bu dediğimi yapıyorum… Linkini verdiğiniz Sharesix’teki dosyaya tam uyan altyazı da şu:

ADMİN: TEKRAR İNDİRİP TAM DA DEDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM BU RAHATSIZLIĞI GİDERMEK İÇİN.. ÖNERİNİZ İÇİN DE TEŞEKKÜR EDİYOR VE İYİ SEYİRLER DİLİYORUM.

Şuayyip
6 yıl önce

Bu filmin; hem gömülü altyazısız hem rusça dublajsız ripi mevcut..Böyle bir siteye öyle rip yakışır..

ADMİN: İNGİLİZCE ALTYAZILI ORİJİNAL SESLİ VERSİYONUNU DA EKLEDİM.

Tozmik
6 yıl önce

Bu filmi 3-4 sene önce Kanal-24 Tematik Film Kuşağında izlemiştim.Piyasaya Dvd olarakta çıkmıştı.Rusça Dublaj varsa bu şekilde seyredilmesini elbette tavsiye edemem.ama Piyasada Dvdsi var.Kiralayabilir yada Satın alabilirsiniz.Kendi yayınlattığım bir filmi bile bu Rusça Dublaj sorunu yüzünden hala izleyemedim.öle illet bi sorunki filmi indirdikten ve yayına hazır hale getirdikten sonra anlıorsunuz.Senkron sorunu sürümden anlaşılabilio ama bu sorunu tahmin etmek neredeyse imkansız.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x