BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Piano Solo 2007 İtalya / Türkçe Altyazılı-

İtalyan Caz Piyanisti Luca Flores'in (1956-1995) henüz çocukken, annesinin ölmesi üzerine yaşadığı derin acıyı ve yavaş yavaş akıl sağlığını yitirmesini konu alan biyografi filminde, İtalya'nın en ünlü aktörlerinden Kim Rossi Stuart oynuyor. Bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
burculianus
5 yıl önce

Alt yazı olmayan kısımları anladığım kadarıyla şöyle özetleyebilirim: 1. mektup kız kardeşi baba’ ya, motorla seyahat ettiğini ve 10bin km yol gittiğini, yapacak herhangi bir şey aramadığını, sadece gittiğini, 2. mektup henüz vardığı bi yerden yazdığını, kimsenin olmadığını(sadece flores var diyor sanırım) , bir de bir şeyler topluyor olabilir:)Burada birçok kelimeyi bilmiyorum 3.mektup bir gemide olduğunu yarın …’ya varacağını, 4.mektup pabloya afrikalılar oldukça iyi insanlar olduğunu söylüyor. hoşlandığı kızdan ve onun uzun boynundan veya saçlarından bahsediyor olabilir. 5. mektup baba ya, şuanda anlatacak pek bir şey yok, mutluyum. Uzakta olmanın kendisine iyi geldiğinden, onu buraya kadar getirdiğinden bahsediyor. Bulunduğu yerde… Read more »

Sami Anjel
5 yıl önce

Müzikleri harika, duygusal güzel bir film,bence izlenmeye değer.Teşekkürler.

önemsiz
5 yıl önce

Ben de özellikle biyografi olduğu için izlemek istedim.. Ama aynen altyazıların eksikliği kötü olmuş.. Yine de izlenmeye değer..

ahmethoo
5 yıl önce

en can alıcı yerlerin altyazısı yok (ADMİN: ALTYAZILAR, MEVCUT İNGİLİZCE ÇEVİRİLERDEN TÜRKÇELEŞTİRİLİYOR. VE BU FİLM İÇİN DÜNYADAKİ MEVCUT BÜTÜN ÇEVİRİ BUNDAN İBARET.. YANİ FİLMİ DAHA ÖNCE İNGİLİZCEYE ÇEVİRENLERİN BİR EKSİKLİĞİ SÖZ KONUSU. O BAKIMDAN YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY MAALESEF BULUNMUYOR.)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x