Bir Zamanlar Askerdik – We Were Soldiers Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bir Zamanlar Askerdik / We Were Soldiers 2002 ABD,Almanya / Türkçe DUBLAJ-

1960'lı yılların ortaları... Vietnam savaşı, tarihin sayfalarında kanlı izler bırakmaktadır. Albay Hal Moore ve emrindeki askerleri, kendilerinden beş misli kalabalık bir Vietnamlı ordusuyla yüzleşmek üzeredirler. Vietnam Savaşı, resmi ve kanlı olarak başlamak üzeredir. Moore, korkudan kırılan askerlerini sakinleştirmek ve onları motive etmek için bir şeyler yapmak durumundadır. Geride bıraktıkları bir sürü insan vardır. Kaybedecekleri şeylere tutunmaya çabalayan askerlerin her şeyi unutup savaşmaları pek de kolay olmayacaktır. Mel Gibson'ın başrolünde oynadığı ve Vietnam savaşındaki olayları konu edinen bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

2002 yılına damga vurmus bir film zamane gencleri pek izlemez ama Nostalji gibisi yok admin ellerinize sağlık

Ahmet Oskay
6 yıl önce

Tam bir Amerikan Propaganda filmi. Sen git bir ülkeye saldır, insanları katlet ve senin ölen asker ailelerini mazlum göster. Tanrının senden yana olmasını iste ve yenildiğin bir savaşta tüm olanaklarınla saldırdığın halde yenik düştüğün bir savaşta kahramanlık görüntüsü sergile. Düşmanca saldırdığın ülkenin askerlerinin sanki hiç aileleri yokmuş gibi kendi ailelerini duygusal acınacak duruma sokmak demek sadece bizim gibi ülkelerde Amerikan sempatizanı yapmaya yönelik filmlerden biridir. Bu filmi kınıyorum.

sincap
6 yıl önce

merhabalr.. lütfen filmleri altyazılı, orginal dilleriyle vermeye biraz daha özen gösterebilir misiniz?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x