BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Daawat-e-Ishq 2014 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Gulrez, memur babasıyla yaşayan bir genç kızdır. Haydarabad kentinde evlilikle ilgili bazı eski gelenekler hala yaşatılmaktadır ve Gulrez bu geleneklerden dolayı evlenmemiştir. Onun asıl hayali Amerika’da okuyup ayakkabı tasarımcısı olmaktır. Babasıyla birlikte onunla evlenmek isteyen gençleri tuzağa düşürmeye karar verirler. Ancak planları kendi kontrollerinden çıkacak, ve istemeden ilk talipliye aşık olacaktır.Eğlenceli ve kimi yerlerde dramatik bir romantik hikayeyi aktaran ve beğeni ile karşılanan yapımı sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

11
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
kübra

bu filmin türkçe adı ne bilen varmı

serap

aşka davet

esin ay

bas,tbir aşk filmi gerçeklerden oldukça uzak bunun yanı sıra erkeğin iyiliği ve esmerliğinin gönül fethemesi dışında pek beğenmedim

boncuk

ah Adityam sen bu rollerin adamı değilsin. Sen daha kaliteli yapımların, daha ağır rollerin adamısın. Daha kaliteli yapımlarda görmek istiyorum seni. Ashıqui 2 den sonra bu hiç olmadı.

Crea

Film guzel o ayri bisey ama Tariqqqq daha guzelll.. aşık oldum yaaa: ))

Sena

Vay be ne adet, burada da kız çocuklarını öldürecek başka bir sebep bulmuşlar .Çeyiz yoksa kız evlenemez çeyizde öyle dantel falan değil.Hindistanda kızların evlenmesi zor maddi şarrtlardan dolayı bizde erkeklerin çok ilginç.

melis

ulaş bey Tarihcinin yorumunu okuduktan sonra Fatih beyden özür dilemelisiniz Ayrıca Türk demek ırkcılık degil gururdur

Tarihçi

Babür Türkleri, Pakistan’ın Sind ve Pencap Eyaletlerinde, Jammu-Keşmir’de, ayrıca Hindistan’ın Uttar Pradeş, Karnataka, Andra Pradeş, Delhi, Gucarat, Madhya Pradeş, Tamil Nadu ve Bihar bölgelerinde halen yaşamaktadır. Sayıları 100 milyonun üstündedir. Haydarabad Nizamlığı 1956 ya kadar varlığını koruyabilmiş son Türk yönetimidir Hindistan’da bu arada. Youtubeda aratın Hindistan Türkleri diye..

fatih col

mükemmel .. eğlenceli bir film . Hindistan’daki Türk toplumunu bu kadar eğlenceli tanımak güzel.

fatih col sen ne içtin ? neyin kafası bu ? hindistandaki türk toplumu ne ? ırkçılıktan nerdeyse hintlileri de türk yapacaksınız

Kaleci

Müslüman demek istedi arkadaş herhalde de yanlışlıkla Türk dedi 😀