Combat Girls – Kriegerin Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Combat Girls / Kriegerin 2011 Almanya / Türkçe Altyazılı-

20 yaşında Alman bir kız olan Marisa yabancılardan, Yahudilerden, polislerden, Türklerden ve ülkesinin çöküşünden sorumlu olduğunu düşündüğü herkesten nefret etmektedir. Hitler hayranıdır. Kendini ait hissettiği tek yer Neo-Nazi çetesidir. 14 yaşındaki kız çocuğu Svenja gruba katılınca, Marisa onun örnek aldığı kişi olur. Fakat hiçbir şey bu nefreti sonsuza kadar yaşatamayacaktır. Alman Film ödülleri dahil 18 ödüle layık görülen film, ırkçı gençlerin yetiştiği cehalet ortamını ve sonuçlarını korkusuzca dile getiriyor. Bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
afrodisyas
6 yıl önce

almanya için, madalyonun öbür tarafınıda görmeliyim diyenler izlemeli.yöneticiye teşekkür ederim.

Lexus
6 yıl önce

Önce Filmin Konusu;
Evlilik disi dogmus olan ve eski bir Nazi olan Dede si tarafindan yetistirilen Genc Kiz,Asiri alkol aldigi bir Neo-Nazi toplantisi sonrasi iki mülteciyi öldürmek ister….ve sonrasinda vicdan azabi duyarak öldürdügünü sandigi mültecinin kardesine yardim eder…

Baris Hemen
6 yıl önce

Degerli arkadaslar iyi sinemanin hepimizi bir fikir muhabbeti etrafinda toplamasini ben kendi adima degerli buluyorum. Ve müsadenizle muhabbete devam etmek istiyorum. Tarihsel anlamda irkçiligin, son saffada fasizme kadar varan modern irkçiligin tarihi çogumuzun sandiginin aksine çok eski degil. Kapitalizmin gelisiyle ve eszamanli olarak ulus-devletlerin tarih sahnesine çikmasiyla yani 200 yil öncesine dayanan bir olgu. Insanlarin arsasinda irk üstünlügü fikrini kanitlamaya çalismak amaciyla yapilan ilk kafatasi incelemeleri 19.yy baslarinda yapiliyor. Felsefe de yine ilk kafatasçilik anlaminda irkçi fikirler 19. yy baslarinda ortaya çikiyor. ( bakiniz, mesela Ingiliz düsünür Hume)Tüm bunlarin toplumun çok küçük bir azinligini olusturan kapitalistlerin, büyük çogunluk üzerine egemenligini… Read more »

lost-crea*
6 yıl önce

Filmle ve konuyla sonradan bağdaştıracağım bir bilgi paylaşmak istiyorum müsadenizle,engizisyon mahkemelerini az çok bilirsiniz,katolik kiliseye bağlı zalim bir yargılama sistemine sahipti ve mahkeme huzuruna çıkardığı dindar aydınları ve iktidara başkaldıran cesur insanları ”şeytana tapanlar” olarak adlandırıp bir taşla iki kuş vuruyordu.Bir yandan kendisine yönelik tehditleri ortadan kaldırıyor bir yandan da algı yönetimi yaparak halkın gözünde şeytanlaştırdığı bu insanların taraftar toplamasını engelleyerek olası bir isyanı hiç çıkmadan bastırmış oluyordu.Bunlar yetmezmiş gibi hapse attığı bu insanlara diğer mahkumlardan farklı olarak siyah giysiler giydiriliyordu.Böylece infaz edilmelerine gerek kalmadan içerideki mahkumlar tarafından linç edilmelerinin önü açılıyordu.Aradan yüzyıllar geçiyor ,sapık bir zihniyet çıkıyor ortaya ,kendilerine… Read more »

Tozmik
6 yıl önce

Yazımda söylemeyi unuttum siz değinmişsiniz.Aradaki tek fark Irkçılık evet.Nazizm Irkçılığa dayanır.Komünizm ise eşitliğe dayanır.Irk Ayrımı yoktur diye tanımlanır.Ama bu sistemde kendi içinde çelişkiye düşer.Gerçekten Komünizme dayanan bir sistemde Dincileri aynı şekilde kendilerinden sayıp sayamayacakları tartışma konusur.Irkçılık bence Komünizmde tanımlamasında olmasada gerçekleşmesi halinde açığa çıkacak bir olgudur.Irkçılık malesef her Politik görüşün içeriğinde aslında vardır.Yanılıomuyum?

Baris Hemen
6 yıl önce

Tozmik kardes, filmdeki genç insanlarin tam bilemedikleri ve açiklayamadikllari, neredeyse içdüdüsel bir sekilde yapanci ve farkli olan tüm halklardan ve kültürlerden nefret ederek bir insanlik suçu olan nazizimin tuzagina düsmeleri gibi sen de anti komünizm tuzagina kolayca düsüyorsun. Komünizm eski dogu Avrupa ülkelerinde yasanan sey diye düsünüyor olabilirsin ama yanilirsin. O ülkeler diktatörlük üzerine kurulu sistemlerdi. Ne sosyalistlikle ne komünisitlikle ne de solla alakalari vardi. Gerçek tarihi anlamiyla komünizm denen teori insanligin sömürüsüz, özgür, daha esit yasayabilecegi ideali üzerine kuruludur. Simdiye kadar gerçeklesmemis, pozitif, birlikte, baris içerisinde, tüm farkliliklarimizla yasama ütopyasidir. Simdiye kadar gerçeklesmemis olmasi, gelecekte gerceklesmiyecek olmasi demek degildir.… Read more »

ak1
Reply to  Baris Hemen
6 yıl önce

İnsan fıtratına aykırı her rejim gibi çökmeye mecbur kalmıştır.Sonuçta insanlar robot değildir buda bizi ”DEĞER” sözcüğüne yönlendiriyor. Değer nedir ? Bir şeyin önemini belirlemeye yarayan soyut ölçü, bir şeyin değdiği karşılık, kıymet; üstün, yararlı nitelikleri olan kimse. Değerliyle değersiz eşit olması gerektiğini düşünen saçma bir sistem.

lost-crea*
Reply to  ak1
6 yıl önce

değerliyle değersizin ayırt edilmesi noktasında bir başka değersizin karar ve hüküm vermesine karşı olan sistem,soyut ölçme sistemi gibi bir tanımın aptalca olduğunu bilen ,değerin ve önemin göreceli olduğunu düşünen,işini ne olursa olsun Hakkı ile yapanın onuruna laf ettirmeyen bir sistem.Çok eskiden insanlar ateşe taparlardı ,sonradan bununla oyunlar yaparak,yutarak, üzerinde yürüyerek insanları memnun edecek gösteriler düzenlemeye başladılar.Kime göre değerli ,hangi zaman ve ortama göre değerli bunları bilmek lazım,bilmemize imkan olmadığına göre; neyin ya da kimin değerli olduğuna bırakın buna muktedir olan karar versin.

Tozmik
6 yıl önce

Nazizm’in aşıra sağ görüş olduğunu bilerek kendilerini komünistlere benzetmeye çalışarak olaylara karışmaları,uyuşturucu ve alkol kullanmaları,Rock Müzik dinlemeleri ve dövme yaptırmalarını anlayamıyorum.Bunlar Sol görüşe sahip insanların kültürünü yansıtan öğelerdir.Sağ görüş dine dayanır.Irkçı olma durumu malesef toplumun hemen hemen her kesiminde vardır.ama Dine dayanan sağ görüşün Nazizm dışında bu şekilde yansıması olan versiyonu varmıdır merak ediyorum.Faşistlerde bölemidir bilemiyorum.Ama Hitlerin Nazizmi kurarken Faşiszmden ve Mussoliniden etlilendiğini biliyorum.Aşırı sağcı olmanın komünist olmaktan farkı olmadığını bu filmle iyice anladım.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x