BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sırlar İçinde / In Secret 2013 ABD / TÜRKÇE DUBLAJ-

Çekici ve güzel bir genç kadın olan Thérèse, baskıcı teyzesi tarafından hasta kuzeni ile aşksız bir evliliğe zorlanır. Therese günlerini küçük bir dükkanın tezgahının ardında geçirir. Akşamları ise seçkin bir grup ile domino oynayan Madam’ı izler. Kocasının çekici arkadaşı Laurent ile karşılaştıktan sonra, trajik sonuçlara sebep olan yasa dışı bir ilişki yaşamaya başlarlar.Bir dönem filmi olan ve 19. yüzyıldaki yasak ilişkiyi ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Tsunami

Konu güzel ama alışılmış ve artık bilinen bir konu olduğundan ilgi çekmeyebilir. Aşkın; vicdana, doğruluğa, dürüstlüğe ve masumiyete yenilişini gözler önüne seriyor.

demet

Aşk bile vicdana yenik düştü. kötülüğün hazin sonu. Ama çok daha iyi işlenebilirdi. Teşekkürler.

önemsiz

Açıkcası ben beğenim orta halli.. Bilemiyorum, 2013 yılında çekildiği için daha ilgi çekici sanmıştım.. Ama sanırım yukarıda bilgi kısmında belirtilmese de EMİLE ZOLAnın eseri olduğu için izlenebilir.. Çünkü bu tip klasikleri bilmekte fayda var. Bu yüzden kitabının dönem içinde ve sonrasında güzel olduğunu ve vicdani bir bakış açısı getirdiğini söylemek mümkün.. Ama günümüz insanına artık basit kalabiliyor..

Dilara

Türkçe altyazi olarak var mı?

ADMİN: MAALESEF YOK.