BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Rüzgar Kumları Kaldırırsa / Sounds of Sand (Si le vent soulève les sables) 2006 Belçika,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Kuraklık nedeniyle bütün insanlar güneye göç etmeye başlar. Fakat Afrikalı iki aile doğuya doğru gitmeyi tercih ederler. Bu bölge, dünyanın en ıssız ve çorak yerlerinden birisidir. Ailece aşmaları gereken çölde, rüzgar, güneş ve kumların arasındaki yaşam mücadelesi kolay olmayacaktır.Romandan uyarlama olan ve tamamı çöl ortamında çekilmiş bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN
5 yıl önce

Saşha ile başladı….mükemmel görüntülerle devam eden bu yol filminin, tek handikapı Afrikalı oyuncuların fransızca konuşmalarıydı. İç acıtan sahnelerinde olduğu filmin, amacı Afrikaya dikkat çekmek istediğini belirten yönetmen, amacına nekadar ulaşabilmiştir , tartışılmaz bile, AFRİKA HALA AÇ. Siteye teşekkürler.

hasan basri
5 yıl önce

Bu filmi izlemeye yürek dayanmaz ,ben izledim hasta oldum,izlemeyin derim, neden derseniz, o kadar derdinizin yanında bir derdiniz daha olacak ,bu zavallı insancıklar ve İMİ sakın izlemeyin,e ADMİN dert sahibi ettin beni ,bu kadar kaliteli bir film yayınladığın için teşekkür ediyorum.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x