BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sıfır Teorisi / The Zero Theorem 2013 ABD,Romanya,Fransa / Türkçe DUBLAJ-

Gerçek bir bilgisayar dehası olan Qohen Leth, hapsolduğu işinden ayrılıp yalnız bir hayat sürmeye başlar. Tek uğraşı yönetim tarafından kendisine verilen gizli projeyi yürütmektir. Yönetim, yaşadığı yere 'Sıfır Teorisi' adlı teorinin varlığını kanıtlaması için özel bir bilgisayar sistemi ve programı kurar; eğer başarılı olursa da hayatın anlamsızlığını kanıtlamış olacaktır. Saatlerce çalışmasına rağmen başarılı olamayan Qohen, Bainsley adlı çekici bir kadının hayatına dahil olmasıyla iyice delirmenin eşiğine gelir ve proje tuhaf bir hal almaya başlar.Gelecekteki yalnızlık ve kavram kargaşası üzerine kurulu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kenzinli
5 yıl önce

bekliyorsunuz acaba ne olcak diye,artık olsun diyorsunuz ,film bitiyor belki en sona bir kare sıkıştırmışlardır böyle saçma son mu olur diyorsunuz ama hiçbirşey bulamıyorsunuz ;yani izlemeyin kardeşim zaman kaybı….

koyunlar anlamaz
5 yıl önce

Hiçlikten geldiysek diyor film, hiçlikten her şey çıktıysa şu an gördüğümüz, deneyimlediğimiz, o zaman hiçliğe kendi bilincimizle hiçliğe dönerek kendi “her şey”‘imizi yaratabiliriz. Kendi gerçekliğimizi…süper bi film

asd
5 yıl önce

iğrenç filmler listeme ekledim. Sizde izleyin, sizde ekleyin.

capricorn
5 yıl önce

izlemeyin zaman kaybı

kajmeran
5 yıl önce

hayatımda ilk defa bir filmden bu kadar sıkıldım resmen bağırarak offff bittt artık dedimmmmmmmmm

AklıSelim
5 yıl önce

izlemeden önce özetini okumuştum. özetinde bahsedilen konuyu film de izleyiciye pek aktaramadıklarını düşünüyorum. çok sıkıcı konusuz bir film. film yapmak için yapılmış gibi.

aslan
5 yıl önce

baştan sona saçma sapan sonu bağlanmamış tamamen vakit kaybı bir film

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x