Beşinci Mevsim – The Fifth Season Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Beşinci Mevsim / La Cinquième Saison (The Fifth Season) 2012 Belçika,Hollanda,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Arden ormanın derinliklerinde sıradan bir Belçika köyünde çiftçilerin beklediği bahar ve bereket bir türlü gelmez, kışı kovacak ateş yanmaz, ürünler yetişmez, hayvanlar bir bir ölür. Köy halkını panik sarar ve kısa sürede suçluyu ilan etmekten çekinmezler. Venice Ödülleri dahil 8 ödül kazanmış olan film, ülkemizde de festivaller kapsamında gösterim şansı buldu. Başarılı bir bağımsız film örneği olan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tozmik
6 ay önce

Güzelmiş ben beğendim.Şeker için bacak ayırdı kız var be 🙂 Bu virüs devam ederse gerçektende yaşanabilecek şeyler aslında.

suzan
6 yıl önce

kızın üstüne çok gitmişsiniz

6 yıl önce

izleyecekler için ;
filmin ana teması insan davranışı. insanın alıştıgı seyler olmazsa ne olur.

izleyenler için;

eksik çok. en önemlileri, kız yiyecek için kendini satarken anne neden ortada yok, evlerine ne oluyor, kız pol e yaklaştıgında öpüşüyormu konusuyormu belli değil. kz bu hale nasıl düşüyor. polle lanet geldiyse onunla beraber çocuguda geliyor. neden cocuguda yakmıyorlar. vs vs… horozlu adamkim. onuu bıraktım zaten. herhalde oda devekusları gibi izleyiciye bırakılmış.
2 sonuç,
1 cep telefonu olmadanda yaşanıyor 🙂 (kimsede yoktu)
2 kaçan kurtulur hacı 🙂 (kadın çiçekciyle gidiyor)

anonim
6 yıl önce

Filmi mahvettin Sinemciğim.

Sinem
6 yıl önce

tavuğun başını vurduğu sahnede ben bittim en az yarım saat hüngür hüngür ağladım.

Can
Reply to  Sinem
6 yıl önce

Gerizekalı Sinem, böyle şeyler “spoiler” uyarısıyla yazılır, bok ettin filmi resmen.

ercan
Reply to  Sinem
6 yıl önce

baska ne olmus bacım?

armagan
Reply to  Sinem
6 yıl önce

İzlemeye gerek kalmadı 🙂

yorumcu
6 yıl önce

filmin sanatsal bir değeri olabilir fakat çok sıkıcı çok yavaş ilerliyor zaten diyalog yok sayılır toplasan 50 kelime konuşmuyorlar uyku sorunu olana iyi gelebilir beklentinin altında kalmış bence ve tekrar söyleyeyim aşırı derece sıkıcı bir an önce bitsin diyorsunuz

Ramço
6 yıl önce

Zorlu koşullar içerisinde yaşam mücadelesi veren insanlar genellikle bir bilinmeze sarılır ve kendilerine gizemli semboller yaratırlar. Bu gizemli sembollerin zorluklara karşı bir çare olduğuna inanılır. Filmin ismi bile bu yönde gizemsi bir vurgu taşımaktadır. Beşinci mevsim sorunların kaynağı olarak görülen herhangi bir canlının yaşamına yakılarak, kesilerek vs. bir şekilde son verilmesidir. Dikkatle izlediğinizde bu filmin neden bu kadar bol ödül aldığını göreceksiniz. İzlenmeye kesinlikle değer bir film.

6 yıl önce

belkiçalı olan eşimle izledim. bence harika bir film ödülleri hak etmiş.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x