BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-My Straight Son / Azul y no tan rosa 2012 Venezüela,İspanya / Türkçe Altyazılı-

Genç ve başarılı bir fotoğrafçı olan Diego, abartılı moda dünyası içinde yaşamaktadır. Fakat trajik bir kaza sonucu partneri komaya girer. Onun oğluna bakmak zorunda kalan Diego onu istemeden de olsa eşcinsel babasına teslim eder. Her ikisi de bu ayrılıktan sonra kendi yollarını çizmeye çalışsa da, bu durum uzun sürmeyecektir.Goya Ödülü sahibi olan Venezüela ve İspanya ortak yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

11
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Hadiye

Teşekkürler Sayın Admin. Beceriksiz olan benim. Bir daha “VK açılmıyor” diye şikayette bulunmayacağım ve değerli vaktinizi almayacağım. Söz.

Hadiye

Bu ikisini de açamadım, başka bir sunucu daha ekleyebilir misiniz acaba sayın Admin?

ADMİN: MERHABA, VİDEO ÇALIŞIYOR ASLINDA.. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR. İYİ SEYİRLER DİLERİM.

Carlos Buendia

Film o kadar sahici ki, sanki şu an dünyanın o köşesinde bu olay yaşınıyor da bizde tanılık ediyoruz gibi sahici.

husnaz

Film çok güzel. İnsanı içine çekmesi, doğallığı harikaydı. Özellikle müzikleri harikaydı. Oyuncular tam uymuş. Birçok arkadaşın da dile getirdiği gibi farklılıklara bakış açılarımızı gözden geçirmeliyiz. Evrensellik ilkelerini unutmadan. İnsan olmak ve yaşam haklarına saygı duymak gibi. Hiç kimse kimsenin istediği gibi olmak zorunda değildir. Teşekkürler.

özdenyunus

Yaşasın farklılıklar 🙂

sercan

Önyargılarızını bir kenara bırakın. İnsanları anlamaya, onları olduğu gibi kabul etmeye ve dinlemeye çalışın… Sinema hayatımı güzelleştiriyor.. Teşekkürler vizyonfilmizle.net

filmkolik

yıllardır iyi kalite film izlemeye çalıştım fakat bu filmde insanolduğumu yada etrafımda insan görünen çok sayıda kişiler gördüğümü farkettim mükemmel bir film

nurisami

Çok güzel duygusal bir film.Teşekkürler.

ORHAN

Sen ben o ,biz siz onlar.. Hepimiz renklerin bir parçasıyız. ALMADOVAR-a saygılar.

Filmin konu özetinde yanlışlık var, sanırım çeviri hatası. Partneri komaya giren Diego, partnerinin değil, oğlunun annesinin çalışmaları nedeniyle kendi oğluna bakması gerekiyor.Bu süreçte yaşananlar, acılar, çözümler, tutunma çabaları, homofobiyle mücadele işlenmiş. Homofobinin bastırılmış eşcinsellikten kaynaklandığını unutmadan izlenmeli.

marjinal

VİZYON FİLMİ İZLE SİTESİNE İLKLERE İMZA ATTIĞI İÇİN YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. daha öncede buna benzer film hakkında yorum yazmıştım. ancak bir çok sataşmalara ve hakaretlere maruz kaldım. MUHTEŞEM ÖTESİ VE HOMOFOBİK DÜŞÜNCEYE SAHİP KİŞİLERİN MUTLAKA DERS ÇIKARMALARI VE İZLEMENMESİ GEREKEN BİR FİLM OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİM. heterosexüalite ve gay transların sevgi dolu dostlukları bir arada yaşadığı bir hikaye ele alınmış.aynı zamanda homofobiklerin düşünce tarzları…..hakaret ifadeleri içermeden kişiler izler yorum elbette yazabilirler. MODORÖTÖRDEN VEYA SAYIN ADMİNDEN,HAKARET EDEN EDEN KELİMELERİDE YER VERMEYECEĞİNİ İNANMAKTAYIM. ödül alması gereken bir latin amerika filmi….. çok duygulandım çok zamanda gözlerim doldu. bu film,gerçek bir hikayeden alınmış… ne idüğü belirsiz… Read more »