BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Matterhorn 2013 Hollanda / Türkçe Altyazılı-

Fred 54 yaşında yalnız bir adamdır. Belediye otobüsüne binerek dolaşır, kiliseye gider ve her gün saat tam altıda taze fasulye, patates ve etten oluşan akşam yemeğini yer. Bir gün hayatına bir evsiz olan Theo girer ve onun dikkatle planlanmış hayatını darmadağın eder. Theo’nun “özel” yeteneğinin yardımlarıyla, Fred kocaman esrarengiz bir dünyaya açılacaktır.Moskova Film Festivali ödülüne layık görülmüş olan trajikomik bir hikayenin ele alındığı yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

eşcinsel film demiş? insanların tercihi seni ilgilendirmez gardaş. sana mı hesap verecez?
…sen önce adını değiştir ditriyot dirims:))))

ekol

Sevgi üzerine bir film. Eşcinselliğe bir bakış açısı veriyor. Aslında filmde eşcinsellik yok, sadece sevgi ve yardımseverlik var. Filmin en büyük eleştirisi din üzerine. Kilisedeki vaazda yardımseverlik, insanlık dersi verilirken bunu yerine getiren kişi dışlanıyor. Çünkü kimse tanrının mesajını doğru yorumlayamıyor. Rahibin kendisi bile… Filmdeki karakterler başlarına gelen kötü olaylardan sonra kiliseye sığınmışlar. Karşılarına çıkan bu adamın (Theo) karşılıksız sevgisi, herkesi yeniden sevmeye ve yeniden hayata tutunmaya sevk ediyor. Güzel duygular uyandıran bir film, elbette filmin ağır temposuna sabredebilirseniz.

ipekim

Oldukça ilginç tatlar bırakan, değişik bir deneyim oldu bu film. Alışıldık konulara, bilindik klişelere sessizce meydan okuyan, başlamasıyla bitmesi bir olan şiir … Şiir sevmeyen filmi de anlamaz 🙂 Sinemaseverlere tavsiye olunur.

dost

eşcinsel filmi değil şaşkınlar… olsa ne olurdu ya…
insanın sevme ihtiyacı, tanrıya yakın olma ihtiyacı üzerine bir film.
duvak meselesi de adamın diğer adamın gitmesini engelleme ihtiyacı üzerine bulduğu bir çözüm.

önemsiz

İlk iki yorumun filmle alakası yok.. Harika bir film.. İnsanı, yalnızlığı, sevgiyi, hoşgörüyü, her an her şeyin olabileceğini bu kadar mı sade- güzel- sıcacık anlatılır.. Ben bayıldım bu filme.. Mutlaka izlemelisiniz.. Daha fazla puanı hakediyor doğrusu..

tolga59

detroit film hakkında yorum yap kişilerin cinselliği seni ilgilendirmez ne kadar meraklısınız milletin uçkuruna karışmaya sana inat izliyorum merak ettim filmi ayrıca bende eşcinselim senin gibi yobazlar yüzünden hala ülkemiz gruplaşmadan kurtulamadı

musty

tolga,sen neyin kafasını yaşıyorsun bize ne senin cinsel tercihinden.yobazlık senin yaptığın aslında .uçkur yobaz bu ne ya çok ucuz kelimeler bunlar,birde ülkemiz diye bağlamışsın pes yani ülke senin gibi düşünen yada yaşayanlar artınca mı kalkınacak.Film hakkında yorum yap bize ne senin tercihinden,ben sadece amerikan filmi olmadığı için ısrarla izledim.puanım 6.1 vakit kaybımı ewet bana göre

c.ronaldo

ilk 15 dk sı hristiyanlık propagandası ve bir kişinin diğer kişiyi kendi istediği kalıplara sokmak istemesi….

detroit dreams

Eşcinsel filmi,izlemeyin ,tavsiye etmiyorum…