BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Adem (Oxygen) 2010 Belçika,Hollanda / Türkçe Altyazılı-

Ölümcül bir akciğer hastalığına sahip olan Tom, hastanede tedavi görürken tek ciğerle yaşayan Xavier ile tanışır. İkisi de hayattan zevk almaya devam eden ve hastalıklarını umursamayan kişilerdir. Tom aynı hastanede tedavi gören Eline adındaki kızla yakınlaşır, Xavier de kız arkadaşı ile olan ilişkisini yürütmeye çalışır. İki arkadaş da organ nakli için uygun donör beklemektedirler.Avrupa Film Ödülleri sahibi olan ve aynı zorlukları paylaşan iki insanın paylaşımlarını konu alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN: TOZMİK, ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tozmik
5 yıl önce

Benim için anlam ve önemi olan bu filmi Çevirdiği için Fügen Hanım’a ve Yayınladığı için Admin Önder’e Teşekkürlerimi Sunarım.Film hakkında şunu söyleyebilirim.çok fazla duygu sömürüsüne kaçmadan anlatmak istediğini anlatan ve hastalıkla başederken bile olsa yapmak istediklerimizi yapmaktan asla vazgeçmememiz gerektiği ile ilgili.yani Özgür ruhlu insanlar bu filmin verdiği mesajı mutlaka anlayacaklardır.Hayatımıza engel koyan şeyler olsa bile biz istediğimiz şekilde kendi kararlarımızı kendimiz vererek yola devam etmeliyiz diyor filmimiz.bu doğru bir fikirmidir bilemem.ama insan ömrünün zaten kısa süreli olduğunu düşünürsek ve bu insanların normal insanlardan bile daha az zamanlarının kaldığını düşünürsek çokta mantıksız bir fikir olmadığınıda söyleyebiliriz.Hastalıktan ziyade az kalan ömürlerinde… Read more »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x