BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Little Accidents (Küçük Kazalar) 2014 ABD / Türkçe Altyazılı-

Amerika’nın küçük bir kasabasında yaşanan maden kazası yaşanır. Bu olaydan sonra 14 yaşındaki bir erkek çocuğu kaybolur ve kasabalı onu bulmaya çalışır. Madencilerden birisinin hayatta olduğu anlaşılınca herkes onu kurtarmak için seferber olacaktır.Bağımsız bir festival filmi olan ve maden kazası sonucu kaybolan birini arama girişimlerinin dramatik biçimde aktarıldığı yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

8
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Kömür , naden işçiler..derken film başka konularıda hikayeye katarak..neyi nasıl anlatacağını şaşırarak. anlamsız ve boş bir filmi izlettirmiş oldu gibi gelmedi değil.

önemsiz

Kaza deyip geçmemek lazım.. İnsanın kişiliğini ve vicdanlı olup olmadığını gösteriyor sonuçta.. İçiçe geçen kişilerin öyküsü.. Olan gidenlere oluyor anlaşılan.. <ve yabancı filmler izleye izleye artık neredeyse cenazelerde bile üzüntülerini belirtmek için seks yapacaklarını düşünüyorum.. Filmlerde dikkat ediyor musunuz bilemem ama; aldatmayı ve seksi o kadar rahat- doğal işliyorlar ki, bu da bir hayvani yaşam gibi oluyor ve tiksindiriyor artık.. Bunu kasten mi yapıyorlar, ya da bilemiyorum.. Her neyse bu durum beni sadece olumsuz etkiliyor.. Neredeyse onlarda birisiyle yemek yemenin seksten daha önemli ve ayrıcalıklı olduğuna inandırdılar beni.. Sürekli sürekli her filmde böyle olunca…!?!?!?! yorumsuzum açıkcası; beni filmden de soğutuyor..

neptün

Konusu güzel olsa da oldukça yavaş ilerleyen bir film.

Üstteki yorumlarla aynı fikirde değilim. Ya da ben bu filmi anlamadım. Kayıp çocuğun ailesinin davranışı bana hiç inandırıcı gelmedi. Bu filmde boğuldum ve rahatsız oldum. Bu arada filmin konusu yukarıdaki gibi değil.

hilmi

yorumlara bakarak izledim ve pişman olmadım buranın izleyiciside filmleride çok kaliteli gerçekten başka sitelere benzemiyor burası.

çok güzel la

barolo

kara delikleri, solucan deliklerini, ve digerlerini bir an olsun bi kenara koyup, kapkara kömürü topragin altintadan çikaran emekçileri hayal edin…izledikten sonra bu -harika filmi-, hangi deligin “görece” hangi deligin “hakikat”……

dilek

başyapıt derecesinde mükemmel bir film. izleyin pişman olmayacaksınız.