El Alamein: The Line Of Fire Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-El Alamein: The Line Of Fire (Ateş Hattı) İtalya / Türkçe Altyazılı-

Serra, henüz Üniversite öğrencisiyken İtalyan Ordusuna gönüllü yazılıp, Kuzey Afrikada El Alamein Cephesine gönderilir. Burada hizmetine girdiği Teğmen Fiore ve Çavuş Rizzo'nun savaş deneyimleri ve karizmatik kişiliklerinin etkisi altında kalır. Ülkesinden koşar adım geldiği bu savaş meydanında, Er Serra yı hiç ummadığı zorluklar, savaşın yıpratcılığı ve insan psikolojisi üzerinde yarattığı derin sarsıntılar ile acımasız çöl koşulları beklemektedir. Altın Küre Ödülü sahibi olan İtalyan filmi, sömürge topraklarındaki çöl şartlarını ve acımasızlığı ele alıyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: ESED)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
FIlm Terbaru 2017
4 yıl önce

Yo, i like this movies

Suat
6 yıl önce

Filmi çok beğendim, filmin konusu öyle yabana atılacak değil, İtalyan askerinin gözünden bakılarak anlatılan bir savaş filmi, filmin sonunda her ne kadar İtalya kendi askerlerine kahraman edasında yaklaşsa da gerçek böyle değil, unutmayalım ki İtalya her zaman güçlünün yanında yer alan taşeron bir devlet olmuştur, hatta avaşı kim yarı yolda savaşa girdiği ülkeleri terkedip karşı tarafa geçip güçlünün yanında yer alımıştır, bu belki de bir İtalyan geleneğidir, film aslında İtalyan askerlerini kahraman olarak göstermiyor olsa bile son dakikada kendi askerlerini kutsal bir amaç uğruna savaşmış gibi göstermeleri yakışık almamış, biraz önce de söylediğim gibi birinci ve ikinci dünya savaşlarında İtalya… Read more »

Sedat
6 yıl önce

Savaşın gösterilmeyen gerçek yüzlerinden birini en azından birini çok iyi gösteriyor.

Savaşın aslında ne menem bir şey olduğunu olabileceğini biraz olsun anlamak isterseniz izleyin.

ORHAN
6 yıl önce

Kazananı olmayan savaşlara bir güzel örnek.. iyi çekilmiş iyi oynanmış bir sinema..

6 yıl önce

savaş filmi yapmak sadece zaferler ve kahramanlarını anlatmak değil kaybedenlerin gözünden bir film. gösterişsiz ama insana dayalı bir anlatım.teşekkürler.

baris
6 yıl önce

Savaş konulu diye izlemeye karar verdim. Lakin çok durağan ve dram ağırlıklı bir yapıt. Boş vaktiniz varsa izleyin amma ben sıkıldım ve yorum yapan arkadaşların yorumlarına bakarak izlemeye karar verdim. Önerim izlemez iseniz hiç bir şey kaybetmezsiniz.

ORHAN
Reply to  baris
6 yıl önce

Sinemaya nasıl baktığım hakkında bir bilgin yok.. Birşey kaybetmezsiniz demek size kalmış olmamalı.. Kendine ait yorum yap bukadar.

tatu
6 yıl önce

yönetici ve filmi öneren arkadaşa çok teşekkürler. ikinci dünya savaşı temalı fimlerin tamamını bitirmiş, sinema tarihinde ww2 filmi bırakmamış birisi olarak gerçekten teşekkür ederim. umarım daha farklı filmlerde eklenir, 1939 -1946 arası temalı filmlerde olayları resmen yaşıyorum.

Goshgar
6 yıl önce

film guzel… tskler 🙂

esed
6 yıl önce

Hocam çok teşekkür ederim, film gerçekten bulunmayan bir filmdi, ben ısmarlıyorum filmi beyler izleyin..

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x