BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Serçelerin Dansı / Sparrows Dance 2012 ABD / Türkçe Altyazılı-

Yalnız yaşayan, evden çıkamama korkusu ve insanlarla karşılaşma korkusu olan genç bir kadın, dairesinde film izleyerek, müzik dinleyerek ve dışarıdan yemek ısmarlayarak yaşamaktadır. Bir gün sifonu bozulup evini su basınca bir tesisatçı çağırmak zorunda kalır. Gelen kişi ile zoraki başlayan sohbetleri zaman içinde yakınlaşmalarını ve aşık olmalarını sağlar.Tek mekanda çekilmiş ve teatral bir romantik, komedi filmi olan yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dekuru
5 yıl önce

dram,psikolojik ve duruğan film akışından hoşlananlar izleyebilir. Güzeldi.

bambam
5 yıl önce

tiyatronun filme dönüşmüş hali; bence tiyatro tiyatro salonunda izlenmeli… tşk ederim emeği geçen herkese

H.GANİ
5 yıl önce

Dar bir mekanda (bir evde) geçen konusu farklı, müzik ve tiyatrodan hoşlananlar için çok güzel bir film.Bu tür filmlerden hoşlananlara önerilir.
Ayrıca böyle ilginç ve hoş filmleri bulup öneren ve çeviren Fügen ATASOY’a ve de sayın Yöneticimize çok teşekkür ederim.

serçe
5 yıl önce

işte gerçek aşk budur! çok beğendim. bunun üzerine bir Fats Navarro dinlenir…

ecrayt
5 yıl önce

önerilen bir filmdiye izledim süregeçtikçe daha iyi bir hal alır beklentisindeydim maalesef beklentime cevap vermedi ben beğenmedim çok durağan bir film yani yemek yiyiyor dişlerini fırçalıyor tuvaletini yapıyor ve uyuyor başka birşey görmedim ama yinede izlemek isteyen buyursun

gandalf
5 yıl önce

boş zamanınız varsa neden olmasın 😀

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x