BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

Dayanılmaz Aşk / Enduring Love 2004 İngiltere / Türkçe Altyazılı

Güneşli bir günde genç bir çift, yeniden birleşmelerini bir piknikle kutlamaktadırlar. Ancak tam şampanyayı açacakken bu rüya gibi an, birden son bulur. Bir anda bir hava balonu bulundukları yere yaklaşır ki içindekilerin başı beladadır. Joe ile birlikte üç adam daha fırlayarak sepeti kurtarmaya çalışırlar. Ancak içlerinden biri gökyüzüne doğru çekilir. Bu olay, onu yaşayanların hayatlarında izler bırakacaktır.Daniel Craig'in başrolünde yer aldığı ve dramatik bir kurguya sahip film, bir kazadan yola çıkarak değişen insan hayatlarını konu alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: MEHMET)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vk HD, OK.ru vb) kullanabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Laminur
4 yıl önce

Hiçbir filme böyle demem ama bu cidden manasız mantıksız berbat bir film. 2 saatinme çok acıdım. Kız da aptalın teki, nasıl sevgidir adamı hiç anlamıyor yanında olmuyor…………… MANTIK sıfır filmde.

gamze gül
5 yıl önce

aslında pskolojik dram izlenmeye değer farklı merak uyandıran bir film.Admin 2003 yapımı the mother filmini eklerseniz çok sevinirim teşekkürler

emice
5 yıl önce

İlginç bir gelişme ve sonrası,ben beğendim

Mehmet
5 yıl önce

önerimi dikkate alip talep ettiğim filmi eklediğiniz için teşekkür ederim!

deneme sınavı
5 yıl önce

Değerli admin Louis Malle’nin Damage filmini siteye ekleyebilir misiniz? Sitede olması gereken bir film.

ADMİN: FİLM ÖNERİLERİNİZİ LÜTFEN 2000 YILI VE SONRASINA AİT FİLMLERDEN YAPMAYA ÇALIŞIN, BU SAYEDE EKLEYEBİLİRİM. ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x