BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Amreeka 2009 Film izle

Puanla:
0 / 10

Amreeka 2009 ABD, Kanada / Türkçe Altyazılı

Ramallah’ta annesi ve oğlu Fadi ile birlikte yaşayan Muna’nın hayatı uzun zaman önce başvurduğu Amerika vizesinin kabul edilmesiyle değişir. Muna, kocası tarafından kendisinden daha zayıf ve genç bir kadın için terk edilmiş, iyi eğitim almış ve iyi bir işte çalışan umutlu bir kadındır. Ama yaşadığı topraklarda artık onun gibiler için umut kalmamıştır, gittikçe artan İsrail baskısı ve sınır kontrollerinde yaşanan gerginlikler sonrası 15 yaşındaki oğlu Fadi’nin geleceği için Amerika’da bir kasabada yaşayan kız kardeşinin yanına yerleşmeye karar verir. Hem kızkardeşinin ve ailesinin hayatına ve hem de Amerika’ya ayak uydurmaya çalışan Muna ve Fadi için "vaat edilmiş topraklarda" bir gelecek kurmak hiç de kolay olmayacaktır.Oyuncuların son 2009 Cannes’da Sinema Eleştirmenleri Birliği FIPRESCI Ödülü’nü ve Beyrut’taysa En İyi Yönetmen ve İzleyici Ödülü kazanan film katıldığı festivallerden 8 ödül ile dönüyor. Film için yorumlarınızı bekliyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vk HD, OK.ru vb) kullanabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gamze gül
5 yıl önce

oyuncuları ve içeriğiyle kesinlikle izlenilmesi gereken bir film samimi içten komik ve iç açıtan bir hayata bakış

DENİZ
5 yıl önce

film güzel izleyin.ırkçılığa bir son verseler herkes kardeşçesine yaşasa bu dünyada sevgi hakim olsa ama ne yazık ki mümkün değil.savaşlar olmasa,insanlar ölmese benim beklentilerim büyük olmayacağı malum ama bir umut bekliyorum.Herkesin insanca,kardeşçe, barış içinde yaşaması umuduyla.

Mavideniz
5 yıl önce

Kesinlikle izlenmeli.Samimi ve sahici bir senaryo ile doğal oyunculuklar birleşince gerçekçi bir hikaye çıkmış ortaya.Kendi memleketinde bile özgür değilsen,azınlıksan başka bir memleketten ne beklenebilir ki?.Siyasi açıdan tartışmaya açık bir konu,sayfalar dolusu yazılabilir.Filistin’de sıradan bir banka çalışanının bu kadar iyi derecede Ingilizce biliyor olması beni biraz düşündürmedi değil doğrusu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x