Skirt Day – La journée de la jupe 2008 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Skirt Day / La journée de la jupe 2008 Fransa / Türkçe Altyazılı-

Okullarda şiddet ve diyalog eksikliğini ve hatta öğretmenlerin de isyan edebileceğini anlatan filmde,bir ogretmenin isyan edisinin ayrintili sekilde anlatilmasinin konusu geciyor. Cesar Film Ödüllerinde ödüle layık görülen film toplamda 7 ödülü var, filmi sizlere sunuyor, iyi seyirler diliyoruz...

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
komünüyıkanadam
3 yıl önce

Otoritenin olmadığı, anarşinin hakim olduğu ve soytarı öğrencileri kutsayan, sapkın eğitim sisteminin; bir öğretmeni, nasıl saldırgan olmak zorunda bıraktığını anlatan, ibretlik dersler alınması gereken bir film. Söz de; medeni, ama özde; primitif (ilkel)zihniyetin yaşandığı İskandinav ülkelerinin, Dünya eğitimin sistemine soktuğu sapkın zihniyetin amacı; okulları ve sınıfları, hayvanat bahçesine çevirmekti, başardılar. Günümüz Türkiye’sindeki, okulların durumu da; aynen böyle.
Bu duruma sebep, Komünist zihniyetli öğretmenlerin; yıllar yılı, masum öğrencileri devlet otoritesine baş kaldırmaları için kışkırtmalarıdır. Vatansever nesiller yetişmesi için; ömrünü feda eden, çok az sayıdaki öğretmene, saygılarımı sunuyorum. Allah kolaylık ve sabır versin!

6 yıl önce

Güzel film bence.Isabelle Adjani de olunca seyredilir. Okulun sınıfında geçmesi sıkıcı olabilir. Oyuncuların performansı hafifletiyor.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x