Cenizas Eternas 2011 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Cenizas Eternas 2011 Venezuela / Türkçe Altyazılı-

Mutlu bir çift olan Andres ve Ana, 8 günlük bir tatile çıkarlar. Aniden çıkan bir fırtına sonrası alabora olan kayıktan sağ kurtulan Ana gözlerini kıyıda açar. Vahşi ormanda tek başına yaşamak zorunda kalan Ana'yı kurtarma ekipleri bulamaz ve ailesi onun öldüğünü düşünür. Ana'yı Amazon ormanlarında yaşayan yerli bir kabile bulur ve Ana yıllarca bu kabile ile birlikte yaşar. Onların dillerini öğrenir ve onlardan biri olur. Annesinin öldüğüne inanmayan Elena ise Amazon bölgesine gidecektir. Tamamı doğada, yerli kabilelerin yaşadığı Amazon Bölgesi'nde çekilmiş olan ve etkileyici manzaralara sahip bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kadınn
2 yıl önce

başka film çıktı !

ADMİN: KONTROL ETTİM AMA FİLM DOĞRU GÖRÜNÜYOR. YÖNETMENİ Margarita Cadenas İLK KISIMDA YAZIYOR.

kadınn
Reply to  kadınn
2 yıl önce

ok.ru ‘dan açıyorum,,başka film var.
vk laptop.da yok…..

ADMİN: GEREKLİ KONTROLÜ YAPTIĞIMDA, HER İKİ İZLEME SEÇENEĞİNDE DE AYNI FİLMLER OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. YANİ DOĞRU FİLM VAR OK.RU SEÇENEĞİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

6 yıl önce

Etkileyici bir film gerçekten.Lakin,farklı bir son bekliyordum..(ADMİN: FİLMİ ANLATMAYINIZ.)…..Yıllarca ilkel insanların arasında,onların kendi kuralları ile hayatta kalmayı başaran ”yabancı kadın”… (ADMİN: FİLMİ ANLATMAYINIZ) .Belki de film,bizi cezbeden,dehşete düşüren güzellik ve vahşiliği gözlerimizin önüne sererken bir yandan da uygar dünyanın kurallarını ve ölüm ya da hayatta kalma enstrumanlarını da sorgulamamızı istedi.”
Emek sarfedenlere ve özellikle çeviriye çok teşekkürler.

sincap
Reply to  ekimyolcu
6 yıl önce

iyi hoş yorum yapıyoruz da, arkadaş, filmin sonunu söylemek de neymeiş yaa??? Admin,begenmediğin ve uygun bulmadığın yorumları makasladıgını hepimiz biliyoruz.. lütfen bu konularda da biraz hassas ol.. izlemeden ortalama bir fikir sahibi olucaz diye yorumlara bakıyoruz filmin sonunu ögreniyoruz…!!!

ADMİN: UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER, İLGİLİ YORUMU DÜZENLEDİM.

Mavisl
6 yıl önce

Sitenizde farklı ülke filmlerinin izlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim,sayın Fügen Atasoy un hem önerisi hem de altyazı katkılarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Tozmik
6 yıl önce

Amazon ormanlarında geçen son derece güzel ve dokunaklıbir film.Yerlilerin arasına düşen bir kadının hikayesini izliyoruz.Filmi beğendim.Yalnız 1-2 sahnede filmdeki geçişlerde atlama hissine kapıldım.
Orjinal bir hikaye gibi gözükmesede sonuyla şaşırtan bir yapım olduğunu söyleyebilirim.
Benzer örnekleri olan film bu bakımdan diğerlerinden ayrılıyor.Tavsiye edilir.İyi seyirler.

edeko
Reply to  Tozmik
6 yıl önce

atlama hissi uyandırdığı doğrudur. tamamen yönetmenin beceriksizliği.filmi makaslamak zorunda kaldı. olan kurguya oldu

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x