Shabdo 2013 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Shabdo 2013 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Shabdo 2013 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Bir stüdyoda filmlere ses efekti yapan Tarak, zaman içinde efektleri daha çok duymaya, kelimeleri ise az duymaya başlar. Bu durum onun hayatını olumsuz etkiler çünkü bir tedavi uygulanmazsa sağır olma ve akli dengesini kaybetme ihtimali yüksektir. Tarak'ın psikiyatristi onu iyileştirmek için harekete geçer ama Tarak sağlığının bozulmakta olduğunu uzun süre kabul etmez. Ses efektlerine gönül vermiş bir adamın gerçek hikayesini konu alan ve sinema sektöründe ses efektlerinin önemini de vurgulayan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tozmik
6 yıl önce

Bengal Sinemasından bir Başyapıt…Sesler hakkında yapılmış çok farklı bir film.Duymaya değer ne gerek var ki sözüne katılıyorum.Şu dünyada dedikodu,kincilik ve kıskançlık alıp başını gitmişken sağır olmadığı halde insanların konuştuklarını değilde sesleri duymak bencede beynin en güzel mucizesi.Belkide bu hastalık bir mükafat.Bengal sineması üzerinde durulması gereken düşündürücü bir şahesere imza atmış.
Bengal Sinemasından bir örnek ilerleyen günlerde yayınlatmayı düşünüyorum.oda türünde çok iyi filmdir.

ipekim
6 yıl önce

Epeyce farklı bir Hint filmi, alışıldıkların dışında… Örneğin hiç dans yok… Ses var!
Ama ” Gerçekten duymaya değer ne var ki”

6 yıl önce

admin kusura bakma senin filmleri sürekli kendi bloguma koyuyorum ama umarım kızmıyosundur ya gerçekten senin emeğini hakkını gasp ediyorum gibi hissediyorum. yıllardır böyle. eğer kırdıysam özür dilerim şimdiden

ADMİN: HİÇ BİR SIKINTI YOK, İSTEDİĞİNİZ GİBİ SİTEDEKİ TÜM FİLMLERİ YAYINLAYABİLİRSİNİZ:) FİLMLER HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI DA BEKLERİZ. İYİ SEYİRLER.

6 yıl önce

Film’de Felipe Melo oynamış herhalde,afişin sağ köşesindeki adam melo değil mi ? :))

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x