Görünmeyen Göz – La Mirada Invisible Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Görünmeyen Göz / La Mirada Invisible 2010 Arjantin,Fransa,İspanya / Türkçe Altyazılı-

Mart, 1982. Buenos Aires. Arjantin başkentinin sokakları darbe karşıtı gösterilerle çalkalanmaktadır. Marita, geleceğin elit kesimine eğitim veren Colegio Nacional’de müfettiştir. Henüz 23 yaşındadır. Baş müfettiş Bay Biasutto, Marita’nın uzun zamandır beklediği hevesli genç olduğunu hemen fark eder ve ona, her şeyi gören ama kendisi görünmeyen ihtiyatlı göz olmayı öğretir. Marita bir dedektif gibi kendini bu küçük dünyanın gözetmeni olmaya adar; hayal eder, takip eder, tespit eder. Ancak, zamanla arzular da baş gösterecektir. Arjantin sinema ödülleri sahibi olan ve idealist bir öğretmenin iç dünyasını yansıtan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
raskolnikov
6 yıl önce

bu ve benzeri faşist diktatörlükler yıkılmaya mahkumdur!tıpkı günümüzde akape diktatörlüğünde olduğu gi gibi!hırsızlık,yolsuzluk ,rüşvet vb…hepiniz yargılanıp bu millete verdiğiniz acıların hesabını göreceksiniz!adalet yoksa da sokakların,halkıın adaleti önünde diz çökeceksiniz!..

burak genç
Reply to  raskolnikov
6 yıl önce

cahil daha doğru düzgün okuma yazman yokda burada siyasetmi yapmaya çalışıyorsun.

dost
6 yıl önce

ulus-devletlerin faşizmle nasıl iç içe olduğunu, “ilim irfan yuvası” eğitim sistemi üzerinden gençlerin nasıl tek tip ve baskı altında yetiştirildiğini röntgenci eğilimleri ağır basan bir öğretmen asistanı üzerinden anlatıyor. bize hiç de uzak değil…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x