BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Secuestro a Domicilio / Chance 2009 Panama / Türkçe Altyazılı-

Toña ve Paquita, soylu bir ailenin hizmetçiliğini yapmaktadır. Zaman zaman kötü muameleye maruz kalan iki kadın, bu duruma dur demek için harekete geçer. Aile, Miami'ye tatil için gitmeyi planlarken, Toña ve Paquita da köşkün hakimiyetini ellerine geçirmek için planlar yapmaya başlayacaktır. Bu sırada da bazı aile sırlarına ulaşırlar.Panama yapımı olan komedi-dram filmi, zengin aileye isyan eden iki görevli kadının trajikomik hikayesini ele alıyor. Bu filmi sizlerle paylaşıyor; iyi seyirler diyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
chuki
5 yıl önce

sabun köpüğü gibi bir film ama eğlenceli…panama filmerini izlemek isterim…

Tozmik
5 yıl önce

Arkadaşlar değişik ülke filmi yayınlatıpta yorum olmayınca gerçekten üzülüyorum.Panama Sineması hakkında bir çift sözü olan biri yokmu.nasıl bir fikir edindiniz merak ediyorum.çünkü bir ülkenin ilk defa filmini izliyorsanız sizi 2 tane seçeneğe yönlendirir. 1-Filmi beğenmezseniz ben bi daha Panama filmi asla izlemem dersiniz.
2-Beğenirseniz keşke ilerde bir tane daha yapsalarda izlesek dersiniz. Yani sizde bu açıdan nasıl bir izlenim yarattı bu film açıkçası bunu merak ediyorum.İyi seyirler.

burcu
5 yıl önce

güzel filmdi

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x