Yıldız Haritası Filmi – Maps To The Stars izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yıldız Haritası / Maps To The Stars 2014 / Türkçe Altyazılı-

Agatha Weiss, kadife eldivenler takan garip görünüşlü bir kızdır. Los Angeles’a twitter üzerinden tanıştığı bir menajer ile görüşmek için gelmiştir. Orta yaş bunalımındaki Havana Segrand, annesinin hikayesinin anlatıldığı bir filmde istediği rolü kapmak için sıra dışı tekniklerle çok çalışan bir oyuncudur. Şöhretin şımarttığı çocuk oyuncu Benjie Weiss’in babası Dr. Stafford Weiss ve annesi Christina Weiss ise şöhretler camiasında tüm sertliği ile yıkılmadan duran bir aile tablosu çizmektedirler. Limuzin şoförlüğü yapan Jerome Fontana’nın asıl arzusu ise kendi yazdığı senaryoları okutabilmektir. Hollywood’un ışıltılı görünen acımasız ve aldatıcı dünyasında bu insanların geleceği nasıl olacaktır? Hollywood yaşam tarzını ve yozlaşmayı çarpıcı dille ele alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (+18!!)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
vodafone85
5 yıl önce

süper

cobanmeh
6 yıl önce

Bıktım amerıkan piskopatfılmlerınden.. Nedense çoğunluk olmaya başladı.. Üzülüyorum. Yoksa çok iy idi bu site son 2 a kadar….

bethoven
6 yıl önce

Seyretmiş olduğum en manyak filmdi. Senaryo yazarının bir takım gerçeklere kendi fantazisini eklemesi mide bulandırıcıydı.J.Moore gibi çok başarılı bir yıldızın bu rolü kabul etmeye ihtiyacı yoktu.Sanırım çok sevdiğim halde bir daha Moore’un filmlerini izleyemeyeceğim.

makul sebep
6 yıl önce

her zamanki gibi.. göz alıcı..

6 yıl önce

CRONENBERG-MOOREberaberlğinden mükemmel bir sentez. izlenesi bir sinema örneği. siteye teşekkürler.

önemsiz
6 yıl önce

Çok çok enteresan duygularla izledim.. Gerçekten bu kadar yozlaşmış ve kokuşmuş bir toplum olabilir mi insanlık.. Ve bence de olabilir.. İşte hayvandan aşağı denen durum bu; tabi burda dış görünüşün insan ama, bilincin insanSI(bilinci- şuuru itibariyle hayvani nefs taşıyan) olduğu profiller izliyoruz.. Ünün, şanın, şöhretin, paranın, yani yeryüzünde yığınlarca insanın yaşayamadığı bolluklar içinde artık şeytanlaşmış insanlar, yüksek ego ve elbette sonuç ya öldürme ya da öldürülme.. Bir de din derslerine vs. karşı çıkıyorlar.. İşte insanlığın maneviyattan uzak gidişi böyle olur.. Her şey dışsal modernize toplum ve yüksek yaşam kalitesi yakalamak değil ki… ASLINDA BUNLARI DÜŞÜNDÜRTMESİ AÇISINDAN İYİ Kİ ÇEKİLMİŞ.. Dupduygusuz… Read more »

HASTASIYIM
6 yıl önce

Julianne Moore ve yönetmen için izledim

Julianne Moore işte oyunculukta fizik kimyada 10 numara 5 yıldız… yönetmen deyvi bildiğin s.çmış abi…

6 yıl önce

julianne moore için izledim güzel de değil ortalamanın altında bir film bence biraz zaman kaybı bulmaca gibi olmuş zaten ne olduğu da pek anlaşılmıyor.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x