Cesaret Filmi – Difret 2014 Türkçe Dublaj izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Cesaret / Difret 2014 Etiyopya,ABD / TÜRKÇE DUBLAJ-

Addis Ababa’ya üç saatlik uzaklıkta bir yerde, 14 yaşında zeki bir kız (Hirut) okuldan eve dönerken, atlı adamlar tarafından kaçırılır. Cesur kız Hirut bir tüfek alır ve kaçmaya çalışır ama bu olay gelecekteki eşini vurmasıyla sonuçlanır. Kasabasında evlilik için kız kaçırma yaygındır ve bu Etiyopya’nın en eski geleneklerinden biridir. Bir avukat olan Meaza, Hirut’un avukatlığını yapmak için şehirden gelir. Kadın hakları için büyük bir mücadele verecektir. Berlin ve Sundance festivallerinden ödül sahibi olan ve Afrika'da geçen bir kadın dramını ele alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

Bu gerçek hikayeyi bize doğru şekilde aktaran,çok güzel bir film olmuş.Etiyopya gibi pek gelişmemiş ülkenin vatandaşı olarak bu hikayeyi yansıtma gücünü ,cesaretini kendinde bulmuş bir yönetmeni de tebrik etmek lazım.Bana çok anlamlı geldi, bu film size mutlaka bir şeyler katacaktır, buna inanıyorum.İzlemenizi tavsiye ederim

Tozmik
6 yıl önce

Etiyopya Sinemasından Muhteşem bir Gerçek Hikaye…Erkek Hegemonyasındaki dünyayı içler acısı bir şekilde yansıtan bir cehalet filmi bu.Kadınlar haklıda olsa haksız.Kadını kaçırıp tecavüz etmenin normal karşılandığı bir zihniyet ve bunu değiştirmek için canını ortaya koyan bir avukat.İda’ya Oscar veren zihniyet bu filmi izledimi ve nasıl algıladı acaba onuda merak ediyorum.Bu filmin tek handikabı bazı geçiş sahnelerinde atlamalar olmasıdır.Birkaç yerde oluo bu ama tamamen yönetmenden kaynaklanan bir durum.Sinemaya yeni atılan bir Etiyopyadan fazlasını beklemek zaten hayalcilik olurdu.Etiyopya’nın Oscar Adayı Tavsiye edilir.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x