Çılgın Aşk 2014 – Amour Fou Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Çılgın Aşk / Amour Fou 2014 Avusturya,Lüksemburg,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Genç şair Heinrich, ölümün kaçınılmazlığını aşkla aşmaya çalışmaktadır. Ama kuzeni Marie’yi onunla birlikte intihar etmeye ikna edemez. Reddedilmenin ağırlığını hissettiği sırada Heinrich, orta sınıftan evli bir kadın olan Henriette’le tanışır. Henriette başta çekimser davransa da ölümcül bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrenince Heinrich’in teklifini yeniden değerlendirecektir. Alman şair Heinrich von Kleist'in hayatından alıntı olan ve intihar etmek amacıyla hareket eden iki insanın öyküsünü aktaran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

Filmin asıl olayına gelene kadar kurdeşen döküyorsunuz:D Benim Almancam var onu tazelemeye yardımcı oldu ama bilmeyenlere daha da fena baygınlık geçirtebilir 😀 Beğendiğim yönü o yıllardaki orta sınıf aristokrat ailelerin yaşam tarzlarını, dekorasyon ve kıyafetlerini gerçekçi biçimde stilize edilmemiş haliyle görmekti. Tamamıyla Allman yani 😀 Romantizmin bir akım olduğu yıllarda geçtiği için aşk için ölmek, aşkınla ölmek gibi konular var ama o konuya gelene kadar ölüyor zaten insan 😀 Ömür törpüsü bir film felsefi yönlerine gelene kadar afişteki gibi kafaya dayamak geliyor insana:D O zamanlarda yaşamak isteyenleri anlayamıyorum. Adamların en aristokratı, zengini bile en fazla çay 0 partisi ve oda… Read more »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x