Last Days in Vietnam Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Vietnam'da Son Günler / Last Days in Vietnam 2014 2015 ABD / Türkçe Altyazılı-

Nixon döneminde, ABD emperyalizminin tüm dünyaya yayıldığı ve buna rağmen yenilgiyle ayrıldığı Vietnam savaşının son dönemleri ele alınıyor. Kuzey Vietnam askerlerinin Güneye inmeye başlaması ve bu bölgede mahsur kalan insanlara ne olacağını tanıkların ağzıyla anlatan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tarafsız
6 yıl önce

arkadaslar osmanlı bellı bır sureden sonra bılıncsız yonetıldı bunda en cok devsırme sadrazamların vedınle alakası olmayanfakat dın alımı olmus arap alımlerın sozde alım lerın sayesınde osmanlı gerı kaldı 1453 den 1700 lerın sonuna kadar super guctu sahte alımler saraya sızınca osmanlı gerıledı kendını yenıleyemedı herseye seytan ıcadı denıldı satılmıs vezırler ve alımler sayesınde arkadaslar bız muslumanların ORTA ÇAĞI yoktur ortacag avrupanın pıslık ıçınde yasadığı bır çağdır. bızlerın en parlak cagıdır.afedersınız avrupada tualet alıskanlıgı bıle yoktu temızlık alıskanlıgını ispanyada kurulan musluman endulus devletınden öğ… gerı kalmak bızım hatamız ATATÜRKÜN HAKKINI YEMIYELIM buyuk komutandı. mason değıldı. bunu kımsoyluyorsa atayı tanımamıs ATA masonları… Read more »

shaman
6 yıl önce

Bırakın bu koyunları.. osmanlının ..nden kan almışlar, yenilip kendi eliyle istanbulu ingilizlere teslim etmiş bir padişah.. son derece geri kalmış 17 milyonluk bir ülke…. Atatürk hem tüm cephelerde savaş vermiş. Tüm işgalcileri pes ettirmiş ama düşmanlarında bile saygı uyandırmıştır (çanakkalede ölen anzak askerleri için söylediği cümleler tüm dünya tarihine insanlık adına kazınmıştır)..Bitmiş, perişan, bilimden teknolojiden yoksun bir padişah ümmet kalıntısından bir ulus yaratmaya çalışmış ve çağdaş bir ulus olması yolunda devrimler gerçekleştirmiştir.. 26 ülkede heykeli vardır ve o parka adı verilmiştir. Siz ne de onun adını ağzınıza alıyorsunuz, son elli sene sırtı yerden kalkmayan osmanlı torunları…HÖSSST!!!!

6 yıl önce

len dingil ataturk ne zaman dilini degistirdi.

sakir
6 yıl önce

Mustafa kemal masondu akıllım dunyanın neresinde var savaş kazanıp dilini gıyımını kuşamını degıştıren bır mıllet almanlar japonlar o kadar yenıldı hangısı dilini degiştirdi biraz tarihi araştırın ılk okul kıtaplarını okuyup sallamayın

kemalist
Reply to  sakir
6 yıl önce

m.kemal masonmuş.lan senin gibi yüzünden bu ülke gerici yobazların sürüsünü peşine taktığı akp koyunların içerisindesin sende.önce sen kitab tarih oku. adam emperyalistlerin elinde kurtardı bizi.akp gibi koyunların yöntildği elinde kuran kitabı allahı ağzında düşürmeyen din istismarı yapıyor.nerde svaş varsa hep dinle yönetilen islam ülkerinde var.adamlar aya çıktı aya siz uyuyun…

68 Kuşağı
6 yıl önce

Emperyalizm kendi kuyruğuna basıldığında avazı çıktığı kadar bağırır. 20.Yüzyılda Empeyalist koalisyona en büyük tokadı atan Mustafa Kemal’i burada bir kere daha saygıyla anıyorum.

ST
6 yıl önce

Bu filmden önce mutlaka Hearts and Minds’ı izleyin

Murat
6 yıl önce

Amerikalıların 3.400.000 ile 3.800.000 arası Vietnamlıyı öldürdüğü bir savaş.
ABD’nin gizli tarihi 7. bölümü de izlemenizde fayda var.

adamakıllı
6 yıl önce

Hainlerin sonunun ne olduğunun öğrenilmesi açısında harika bir film. Yayınlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x