Ve Perde Türkçe Dublaj - Clouds of Sils Maria Altyazılı Full HD Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ve Perde / Clouds of Sils Maria 2014 Fransa,İsviçre,Almanya,ABD,Belçika / Türkçe Altyazılı ve DUBLAJ-

18 yaşındaki tecrübesiz bir oyuncu olan Maria Enders, Maloja Snake adlı oyunda büyük bir şöhret kazanmıştır. Oyun gereği Helena adlı orta yaşlı bir oyuncunun bunalıma girerek intiharına sebep olmaktadır. 20 yıl sonra Maria şöhretinin doruğunda bir aktristir, ancak Jo-Ann Ellis adlı genç bir aktris onun tahtını tehdit etmektedir. Bu zor zamanlarında yanındaki tek kişi, asistanı Valentine'dir. Cannes adaylığı bulunan, Cesar ödülü sahibi de olan filmde Kristen Stewart başrolde yer alıyor. Ve Perde adlı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
theb
5 yıl önce

Hele deyin ki senaryoya konu olan tiyatro oyunu aslında filmin kendisinde var oluyor. Hele Maria Val’i seviyor deyin, ondandır bu senaryoda rol almaktan korkuyor çünkü sonu olacağını düşünüyor deyiverin.

Film derin mi değil mi boşvererek ben de deyiveriyorum ki Maria Val’le prova yaparken Sigrid’e mi dedi Val’e mi diye düşündüyseniz film çok güzeldi.

6 yıl önce

Snake,
Kof, tehditkar, hakarete yeltenen,bir o kadar da düzeysiz sözleriniz beni etkilemiyor, cevap vermekten geri durdurmuyor:)
Donanımsız, birikimsiz ego şişkinliği her yerde var, burada da olacaktı elbette 🙂
Megalomanik sanrılarınızı kontrol altına almanızı, huzura kavuşmanızı dilerim.
Film çok güzeldi 🙂

Reply to  ipekim
6 yıl önce

İpekim ! Öncelikle ben asla hakaretvari sözler söylemedim ne yazdığını bilen bir insanım zaten işim yazmak üzerine. Ancak senin “megalomanik sanrılar” ile kastettiğin akıl sağlığı göndermeni en büyük HAKARET olarak algılıyorum ancak kendime mal etmiyorum. Donanımsız – birikimsiz dediğin kişinin donanımlarını sana buradan yüksek lisans ve seminerler bazındaki diplomalarıyla ya da 2 dil i akıcı bilen biri olduğunu vs. vs. anlatmama hiç gerek yok, resimli gönderi yapamıyoruz buradan 😀 . Bence sendeki klasik, tamamıyla TİPİK kıskanç mahalle kızı tavırları. Laf sokuşturmayı bir erdem zanneden tuhaf bir sosyolojik oluşum sizin gibiler. Bir olayı neden -sonuç ilişkisinde inceleyemeyen, sorulan soruyu bile algılayamayan… Read more »

6 yıl önce

İpekim! öncelikle haddini aşan sendin, şu “siz kimsiniz ki!” olayından giren de sensin, “yüksek kalibre ” lafıma takılıp kalan üstelik bununla yetinmeyip kendi özgüvensizliğinden dolayı lafı çarpıtıp yüksek zümre alçak zümre edebiyatı yapan da , öncelikle söylemediğim sözleri, ima etmediğim şeyleri söylemişim gibi göstermeye çalışıyorsun. Bir kere ben sana yorum bile yapmadım, filmde alt anlamlar vs. vs bulan arkadaşa ne anladınız diye sordum ama o değil de sen üstelik kültürlü izleyici , yüksek kalibreli izleyici lafıma takılarak, gücüne giderek ortaya atladın 😀 Buna da cevap yazayım deme zira baştan cevap yazmamalıydım kendime kızıyorum, anlayışsız insanlarla iletişim kurulmaz ve anlayış dahi… Read more »

önemsiz
6 yıl önce

Ben mi anlamadım, film mi anlaşılmazdı..! Anlayamadım.. Bu kadar anlaşılmamak üzere olan bir ruh haliyle kalakaldım:)))))

Reply to  önemsiz
6 yıl önce

Yok, yok sorun kesinlikle sizde değil, nitekim yüzlerce kişi yanılmış olamaz, yazıştığım görüştüğüm sıkı film takipçisi insanlar var(yüksek kalibreli :)) 🙂 Zira filmde anlayacak elle tutulur bir içerik yok, sorun filmde, metin ve müsterih olun. Seyirciyi gerizekalı yerine koyan aptal sembolizmlerle süslenmeye çalışılmış, demode içerikli bir orta yaşlı kadın dışlangısına filmin son 5 dk’sında varmaya çalışan bir kocaman “şey” “the thing” di film. Bu muydu yani diyeceğiniz, seyirciyi aptal yerine koyup bunaltan bir film. Öyle anlatsa ne oluuur, anlatmasa ne olur Maloja snake’le anlatsa ne oluuur, Maria’ya Sils Maria ile gönderme yapsa ne olur, yani bu filmde alt anlam olsa… Read more »

Nur
6 yıl önce

Filmi cok begendim. Senaryo da, her iki aktristin performansi da cok iyi. Derin bir film, birbirine paralel 2 oyku (2 farkli iliski) olmasi ve bazi sahnelerde diyaloglarin ayni anda her 2 oykuyu de kapsamasi, alt anlamlar tasimasi kesinlikle dahiceydi. Filmi buyuk keyifle (ve altyazili olarak) izledim..

Reply to  Nur
6 yıl önce

Ne anladın merak ettim, St Clouds yılanı nedir örneğin bir anlat bakalım, ucu hiçbir yere varmayan senaryo çalışmalarıyla katıldıkları galadan başka hiç ama hiçbirşey yoktu 😀 Anlamış mış 😀 Hayır hangi alt anlamlarından bahsediyorsunuz o tuhaf öncelikle, biz koskoca salon film çıkışı konuştuk onca kalibresi yüksek izleyici birşey bulamadık neredeyse yuhalayacaktık siz hayret BİRŞEY bulmuşsunuz 😀 Çok merak ettim SPOILER başlığı koyarak anlatırmısınız ki bence onu da koymanıza gerek yok. Kristen Stewart’ın bu aktrist’e yaptığı asistanlık hizmetinden ve bilmem ne yılanından ne anlamlar çıkardığınızı lütfen anlatın çok merak ettim film kulübündeki arkadaşlara da anlatacağım 😀 Böyle alengirli laflar edebilmek adına… Read more »

Reply to  Snake
6 yıl önce

Siz “kalibresi yüksek” izleyiciler (!), filmi beğenmeyince, beğenen izleyicileri “düşük kalibreli” diye mi kategorize ediyorsunuz? Beğenmediğiniz filmleri, film çıkışı yuhalar mısınız siz “yüksek kalibreliler” ? Sahi siz film kulübündeki arkadaşlarınıza anlatmak için bir izleyicinin neler anladığını öğrenmeye muhtaç mısınız?
Nur gibi ben de filmi çok beğendim, Yüksek kalibrelilerin 😀 yüksek müsadeleriyle 😀 beğenimi açıklıyorum 😀

Reply to  ipekim
6 yıl önce

ipekim bir sus istersen, zira filmden birşey anlamamışsın olay yaratmaya gelmişsin sadece. lafları da çarpıtıp backround’undan anlama :d filmi o kadar beğenmedik ki o derece yani yuhalayacak derecedeydi diye konuştuk. evet film kulübümüz var ve çok istersen sen de gel katıl çünkü yalnızlık başına vurmuş sataşacak yer arıyorsun. evet “yüksek kalibreli” arkadaşlarım var ve iyi ki varlar böylesi saçma filmlerin saçmalığını anlayacak kültürde insanlar. takılmışsın yüksek kalibreli lafına :d zira ne anlatamaya çalıştığımı anlayamamışsın zannetmişsin ki bir övünme böbürlenme belirtisi. yüksek kalibreli, eğitimli, kültürlü sinema izleyicisi anlamadı, siz ne anladınız ki zoraki entelektüellik yapmayın dedim umarım anlarsın! böbürlenme değil dürüstlük… Read more »

Reply to  Snake
6 yıl önce

Snake,
Yaşınız, kendinizi gördüğünüz entelektüel düzeyiniz, filmleri anlamak& anlamamak, beğenmek &beğenmemek yetkisinin sadece size bahşedilmiş oluşunu sanmanız, dahası hırçınlığınız bir film sitesinde filmle ilgili yorum yapma hakkımızı engelleme çabanız inanın benim açımdan hiiiiç kayda değer değil.
Anlayamadığım şey şu; siz kim oluyorsunuz da benimle ilgili haddinizi aşacak yorumlar yapma hakkını kendinizde buluyorsunuz, beni susmaya davet ediyorsunuz ? 🙂
Siz kimsiniz de kalibrasyon takıntılarınız arasında benim analizime girişiyorsunuz, komik misiniz siz 😀
Film yorumundan kalkıp, boyunuzu aşan değerlendirmelere kalkışmayın, yerinizi, haddinizi biliniz.

6 yıl önce

Beklediğim bir filmdi ve beklemeye devam edeceğim. Dublaj film izleyemiyorum.Umarım altyazılı olarak çıkışı gecikmez.

beza
Reply to  ipekim
6 yıl önce

Film zaten altyazili… Sadece dublaj olan sondaki secenek.

Reply to  beza
6 yıl önce

Film eklendiğinde ve ben o mesajı yazdığımda dıblajdı efendim. Sonradan eklendi ve ben de zevkle izledim. Çok güzel bir filmdi.

6 yıl önce

Sinemada özel gösterimlere çok giderim, bu filme de Juliette Binoche’un varlığı yeter dedim girdim… Benim gibi orta yaş ve üstü birçok izleyici de öyle ama emin olun hiçkimse birşey bulamadı. Sanki belgeselmiş gibi ya da bir aktristin perde arkası yaşamıymış gibi sunulan ama birşey vermeyen boş bir film. Ne görsellikle, ne farklı anlatımla ne de senaryoyla hiçbir özelliğiyle seyirciye birşey sunamadı bu film. İzlemeseniz ve Juliette’in güzel filmlerini hatırlayarak kalsanız daha iyi. Kısaca film güzel değil kış döneminde seyrettim, zevk farklılıklarına da hitap etmiyor hani ben seyredeyim ben mutlaka birşeyler bulurum diyorsanız yanılırsınız amaçsız, faydasız, temelsiz bir film…

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x