Love Steaks 2013 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Love Steaks 2013 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Love Steaks 2013 Almanya / Türkçe Altyazılı-

Gösterişli bir otel. Seçkin müşteriler. Asabi ve hırçın otel çalışanları ama iyi pişmiş biftekler.. Bu karmaşa içerisinde bir çaylak olan Clemente ekibe yeni katılmıştır. Lara ise, kendisini mutfakta kanıtlamanın peşindedir. Otelin asansöründe karşılaşınca birbirlerinden çok etkilenirler. Hızlı başlayan bu ilişki, tıpkı iyi kızarmış biftek parçaları gibi çabuk soğuyacaktır. Münih film ödülleri dahil 9 ödül kazanan Alman filmi, kara mizah türünü oldukça etkili biçimde işliyor. Festival filmi olan ve beğeniler alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tozmik
6 yıl önce

Arkadaşlar sizin amacınız ne? şuraya biri Akp Türkiye’nin kurtuluşudur yazsa -50’yi geçmez.Siteye küfür etse biri -50’yi geçmez.Önder şu eksi artı butonunu düzeltirmisin lütfen abi.aynı kişi basıyor sürekli.
Siteden defolmamımı istiyosunuz?Amacınız ne?Filme 16 oy geliyor.benim yorumuma -63.sizde Vicdan denen şey yokmu ya.onu geçtim bu adam site için icraatlerde bulunuyor.emek veriyor.Hakettiğinin karşılığı bumu.
Bu resmen Provokasyon.benim siteye hizmet etmemdeki yanlışı buraya yazın lütfen.Bir filme kötü dedim diye bu kadar ağır eksi alırmı ya.Film kötü film aynı fikirdeyim.Vasatın bile altında buldum.be bu benim fikrim.

Reply to  Tozmik
6 yıl önce

Tozmik sana katılıyorum artı eksi konularında bir iki kişi var aşırı spekülasyon yapıp sürekli sayfa yenileyip kendi yorumları tek eksi almadan artılı, istemediği yorum sonsuz eksili 😀 Filmi seyredenlerin sayısı belli zaten ve bu pop kültür filmi de değil, yani nasıl 63 kişi bir anda hücum edip tozmik’i eksileyebilir ki ? Toplamda iki kişi yorum yapmış biri iyi demiş biri kötü ve kötü diyene karşı iyi diyen arkadaş da ben,m gözümde şüpheli kişi. Tozmik ben senin sayfadan gitmeni falan istemiyorum, yeri geldiğinde açık ve net eleştirimi yaparım ama asla böyle bir düşüncem olmadı. Aksine fikirlerin savunulabildiği bir ortam en güzelidir.… Read more »

Tozmik
Reply to  Agree
6 yıl önce

Kincilik var dostum.Kincilik Egodan daha tehlikeli bişidir.Karşındakinin kötü duruma düşmesini görmeden içi rahat etmez karşı tarafın.iyi söylenenide kötü anlar.çünkü bi kere kin gütmüştür.sırf gıcık olduğu için o kişinin zarar görmesini ister.tutturmuşlar bi ego.egolu olun ama kinci olmayın arkadaşlar.kinci olmaktan daha iyi ondan eminim.bundan sonra ego barındıran yorumlardan kaçınacağım zaten.çünkü normalde mütevazi biriyim.
istemeden yanlış cümleler kurup yanlış anlaşılmamdan kaynaklanıyor herşey.bi daha riskli cümleler kurmayacağım.ama saldırılar devam ederse bilinki bu tamamen kincilik.ben ego barındıran cümleleri bıraktığım halde bu devam ediyorsa bu tamamen kötü niyet(kincilik) demektir.

Reply to  Tozmik
6 yıl önce

Ne yalan söyleyeyim ben de zamanında sana ego’lusun, egosantriksin vs. vs dedim, ama tüm bunlar yüzyüze mimikleri vs. görememekten kaynaklı anlaşmalar dedim bir zaman sonra. Sana dürüstçe de söyledim sni yeri geldiğinde nasıl eleştirdiğimi. Ama buradaki bu olaylardaki fark, ne yazılanı anlamaya çalışıyorlar ne düşünmeye çalışıyorlar söylediğin gibi kuru bir kincilik, CYBERBULLY saçmalığı. Öncelikle geçmişte söylediğin bir söz var ona bayaa karşı çıkmıştım ama şimdi katılıyorum. Şöyle demiştin ” herkes film önerebilir ama bir süre sonra sıkılır uğraşmaz” ben de film önermeyi film çekmekle bir tutmayalım gibi savunma ve görüşlerde bulundum. Bugün bakıyorum hala istikrarlı şekilde ki aradan yıllar geçti… Read more »

kalemiti
6 yıl önce

5. satır düzeltme: ayran olmamak değil, hayran olmamak tabi ki, ama ayran da pek hoş durmuş 🙂

kalemiti
6 yıl önce

İyi ki ana dilim gibi Almanca biliyorum, yoksa bu filmi hiç anlamazdım. O nasıl kötü bir çeviri öyle! Gak derken guk bir altyazı geçiyor. Yer yer gülmedim de değil, zira zaten harika bir kara mizahı olan filmi daha da komik hale getirmiş bu çeviri. Almanlar tek başına tüm dünyaya iki kez başkaldırmış güçlü bir millet. bu güç, ortaya koydukları her şeyde kendini gösteriyor. ayran olmamak mümkün değil. hayatta olabilecek şeyler anlatılmış bu filmde. ama bir yandan da sürükleyici ve eğlenceli. Ben çok beğenerek izledim. Ve çok da güldüm. Bir Fassbinder veya Schloendorff değil tabi ki, ama özette anlatıldığı gibi çabuk… Read more »

blorange
Reply to  kalemiti
6 yıl önce

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim:) Ben o korkunç diye nitelendirdiğiniz çevirinin sahibiyim. Çeviriyi filmi izlemeden yapmak zorunda kaldığımdan bazı yerlerde ağır saçmaladığımın farkındayım, özellikle bugün filmi izlerken ben de bol bol güldüm. Bunun dışında birkaç anlam hatası dışında genel olarak filmi izlemeden yapmama ve ilk alt yazı deneyimime göre kendimi başarılı buldum. Çeviriyi İngilizceden yaptım ben bu arada, bu sebeple de oradan oraya, oradan oraya anlam kaymaları olması da muhtemel. Ana diliniz gibi bildiğiniz Almancadan Türkçeye çevirisini sizden görmek isterim açıkçası ki ben de yanlışlarımı daha iyi anlayayım. Bu film benim için özel olduğundan dolayı yorumunuzun üstünde bu kadar durdum.… Read more »

Reply to  blorange
6 yıl önce

İzleyici olarak bizim ne günahımız var? Almanca bilmiyoruz diye aval aval baktık çoğu yerde…

Tozmik
6 yıl önce

Beğenmedim.Amatörce bir film.Geçişler çok hızlı ve yorucu.Kamera sürekli sallanıor ve gözleri yoruyor.
Tavsiye edilebilecek bir film değil.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x