BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Vaclav 2007 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Václav 2007 Çek Cumhuriyeti / Türkçe Altyazılı-

Babası o çok küçükken ölen Vaclav, doğuştan zeka geriliğine sahiptir ve ilerleyen yaşlarında yaptıklarının farkında olmayan birine dönüşür. Annesi ona sabırla bakar. Kardeşinin sevgilisi Lida' da ona sevgi ve şevkat gösterir ama kardeşi onun akıl hastanesine gitmesi için elinden geleni yapar. Kader Vaclav' ı bambaşka bir yere sürükler. Ölmüş olan babasını gördüğü hayaller de bir süre sonra rahatsız edici boyutlara ulaşır.1990' lı yıllarda geçen filmde, Çek Cumhuriyeti' nde dul annesiyle birlikte yaşayan 40 yaşlarındaki akli dengesi bozuk Vaclav Vingl' in gerçek hikayesi konu alınıyor. Yorumlarınızı bekliyor; iyi seyirler diyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Janvaljean
5 ay önce

Güzel filmdi

melekimu
5 yıl önce

film ağır tempolu fakat özürlü ve daha acısı zeka özürlü çocuğun ne kadar zor ve nasıl sevgiyle büyütülebileceğini göstermesi açısından ders dolu,tşkler ben çok beğendim.allah çocuklarında-ailesinde bu zorlukları yaşayanlara sabır ve bolca hoşgörü versin diye diledim.toplumun bakımevi eksiklerinden birisi de budur,anne-babadan sonra bu çocuklar ne olacak?

Tozmik
5 yıl önce

Güzel film. Zeka geriliği ile ilgili olan film örnekleri bildiğim kadarıyla çok fazla yok.Down sendromu ve Otizm sinemada çok işlendiğini görüyoruz.Özellikle Otizm çok sık işlenen bir konudur.Zeka geriliği ile ilgili şuan düşününce inanın aklıma başka film gelmedi.Gerçek hikaye olunca etkileyiciliğide dahada artıyor tabi.
Yalnız filme eleştirim babasının hayallerini o kadar sık görüyorki kahramanımız bir ara filmin ana karekterlerinden biri sandım babasını.bide neden ölmüş babası onu anlamadım.bi ihbardan söz ediliyor.niçin ihbar etmiş.Babasının ölümüne bu ihbarmı sebep olmuş.bunların aydınlatılması gerekirdi diye düşünüyorum.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x