Medal of Honor (Medalia de Onoare) Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Medal of Honor / Medalia de onoare 2009 Romanya,Almanya / Türkçe Altyazılı-

1995 yılında Bükreş'te karısıyla yaşayan emekli bir adam olan 75 yaşındaki Bay Ion, bir gün II. Dünya Savaşı'ndaki hizmetlerinden dolayı bir şeref madalyası alacağı haberini alır. Ne var ki o bu ödülü hak edecek ne yaptığını hatırlayamamaktadır. Onunla konuşmayan karısının ve Kanada'da oturan oğlunun saygısını yeniden kazanabilmek için bu ödülü neden aldığını öğrenmek zorundadır. Bunu araştırır ve öğrenir ama hiç beklemediği olaylar olur. Kaybettiği itibarını tekrar kazanmak için madalyadan medet uman yaşlı bir adamın mücadelesini konu alan bir drama filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN: TOZMİK; ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özdenyunus
6 yıl önce

muhteşem …

Tozmik
6 yıl önce

Muhteşem bir Film.Bay Lazarescu ile hiç karşılaştırmayacağım.Ama Başyapıtmı derseniz bu film katıksız bir Başyapıttır.Rumen Sineması az film yapıyor.ancak yaptığında Orjinal ve Şaheser filmlere imza atıyor.4 Ay 3 Hafta 2 Gün filmine Başyapıt denebiliosa bu filme Başyapıt dememede çok üstelemeyin.
Fügen Hanım’a emekleri için teşekkürler.Gerçekten çeviri yapılmasına değecek bir filmmiş.
Tereddütlerim yoktu aslında çünkü konunun Orjinal olduğunu biliyordum.Yaşlı Amcamızla tanışın.onu çok seveceksiniz.Onun kibirini bile seveceksiniz.ama en çokta gururunu ve onuruna düşkünlüğünü seveceksiniz.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x