İnsanları Seyreden Güvercin Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-İnsanları Seyreden Güvercin / A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence 2015 İsveç,Almanya,Norveç / Türkçe Altyazılı-

Film, iki gezgin satıcıyı izliyor. Çağdaş zamanların Don Kişot ve Sanco Panza’sı gibi, bu iki bezgin adam, günümüzün, geçmişin ve geleceğin karmakarışık dünyasına bir bakış atıyor. Aynı anda absürt, gerçeküstü, öfke dolu bu film, bir dalın uzerinden bizleri gözleyen bir güvercin gibi, bize yaşamın ihtişamını, insanoğlunun kırılganlığını ve yaklaşan kıyametini hatırlatıyor. İsveç sinemasının usta yönetmeni Roy Andersson İkinci Kattan Şarkılar (2000) ve Siz, Yaşayanlar’ın (2007) ardından “yaşayanlar” üçlemesini tamamlıyor. Venice Ödülü bulunan "Kara Mizahlı" filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

Şimdi arkadaşlar öncelikle bu tip filmlerin yönetmenleri sinemadaki Picasso gibidirler. Ben bu yönetmenin üç filmini de izledim ve sanki bir tablo gösterir gibi bir tarzı var. Avrupa’da bu tarz yönetmenler kendi orijinallikleri içinde değerlendirilir, yani bu filme bakarsanız adam tamamıyla önceki filmlerdeki tarzını devam ettirmiş kendi imzasını atmış.Farklı bir bakış açısı bir tat, bir doku yakalamış mı yakalamış. Nasıl ki Bir Scorsese filmini tripli adamlarından uzun örgülü senaryolarından ağır mafyatik ortamlardan tanıyorsanız bu yönetmen de artık yerleşmiş ve kabul gören bir tarza sahip, kendi orijinal tarzına sahip önemli bir yönetmen ve onun tarz özelliklerine göre izlemek gerekiyor filmi. Mesela bir… Read more »

6 yıl önce

Güvercin gözüyle ,nsan manzaraları. İsveç Sineması. Farklı kültür farklı anlatım tarzları.Filmde unutulmaz tablo güzelliğinde bölümler var.Tabiki herkesin sineması değil. Meraklısına izlenesi bir sinema örneği gelecektir.Siteye teşekkür ederim.

seguri
6 yıl önce

Berbat ötesi bir filmdi.

Hakan muslu
6 yıl önce

… güvercine yüklediğin derin anlamları bana gerçek şeylerle gelin

önder
6 yıl önce

arkadaşlar sanatsal bir film sıkılabilirsiniz bazıları için çok aptalca gelebilir farklı bir film tadı için göz atılabilir 🙂 buraya dikkat “GÖZ ATILABİLİR” izlenebilir demedim 😀

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x