BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Gabbar is Back 2015 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Gabbar, sistemin ve yasaların toplumun huzurunu korumada yetersiz kaldığını düşünerek, yetkisi olmadığı halde kaba güce ve silaha sarılıp asayişi ve düzeni korumak için AKG (Anti Kirlenme Gücü) adı altında bir askeri ağ kuruar. Sistematik bir şekilde en kirli kamu görevlilerini öldürmeyi hedefleyen bu örgüt, halk arasında sempati kazanacaktır.Mafya-devlet düzenine karşı kendi yolunu çizen ve şiddete başvuran bir adamın hikayesinin anlatıldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ordealll
5 yıl önce

yoruma gerek yok zaman kaybı değil mesajı net verıyor.izlemenizi tavsiye ederim

Fatih
5 yıl önce

Bu filmi izleyince 17 -25 Aralık operasyonları aklıma geldi.Ama bize bir Cabbar yetmez.Çoook cebbarlar gerek.Millet olarak hepimiz yolsuzluğa yozlaşmaya karşı durmadıkça çook cabbar ararız.Güzel film.İzlemenizi tavsiye ederim.

Specialist
5 yıl önce

izlerken boğazımın düğümlendiği nadir filmlerden birisi olmayı başardı. Evet gabbar doğru olanı yaptı ama yöntemi yanlıştı sonunuda güzel bağladılar. Ne varsa gençlerde var gerçektende. Menfaat ilişkilerine bulaşmamış yozlaşmamış oldukları için. Esasında buradaki sorun sistemin yozlaşmayı ve içten kuşatılmayı önleyebilecek mekanizmaları olması lazım. Bir Gabbar geldi ve gitti bundan sonrasında ne olacak her seferinde Gabbar mı çıkacak ortaya. Bu tip ülkelerdeki en temel sorunlar sistemi ele geçiren belli bir grubun dilediğince at koşturması politik gücü eline geçirip devlet eliyle baskı ve sindirmeyi kullanarak para kaynaklarını görsel ve yazılı medya organlarını ele geçirmesi kendi halkına başka bir masal gösterip gerçekte bambaşka şeyler… Read more »

Gökhan
5 yıl önce

umut dolu bir film. bir sorunu dile getirip buna çözüm bulan ve direniş sergileyen bir film. hint filmleri çığır açıyor resmen. ciddi bir konuyu gereksiz müzikal ve aşırı fantastik aksiyon sahneleri ile katletmeseler daha akıcı ve çarpıcı film olabilirdi. mutlaka izleyin diyorum.8/10.

cabbar
5 yıl önce

filmin en güzel kısmı 3 parttı hem diyalog hem de sahne olarak

faruk
5 yıl önce

abartılmış ve absürd sahneler var film kupon arazileri 700 bin liralık saat takan bakanı 30 milyon euro kaldı sıfırlayamadık diyen çoçuğu . ben onun önüne yatarım diyen bakanları falan konu ediniyor bu tür konular bizlere uzak. Biz milletçe bu tür olayları bilmeyiz. Son söz Eyyy hindistan rüşveti yolsuzluğu sizden öğrenecek değiliz

sezgin
Reply to  faruk
5 yıl önce

Gec kalınmış bir yazı sandık kapandı…

promete2004
Reply to  sezgin
5 yıl önce

hırsızlıkla sandığın bağını nasıl kurdun 😀

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x