The Eichmann Show 2015 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Eichmann Yayını / The Eichmann Show 2015 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

6 milyon insanın öldürüldüğü Nazi katliamının mimarlarından Adolf Eichmann, 2. Dünya Savaşından 15 yıl sonrasında Arjantin’de yakalanır. Eichmann İsrail’e getirilerek sorguya alınır. Sorgu için görevlendirilen genç polis Avner Less ve büyük bir insanlık suçu işlemiş olan bu eski subayın, karşıt ideolojilerinin çarpıştığı, bir kedi-fare oyununa dönüşen diyalogları sürerken tüm dünya nefesini tutmuş neticeyi beklemektedir. Gerçek bir hikayeden alınan ve soykırımın en büyük suçlularından sayılan bir subayın öyküsünü aktaran filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

alısılmıs nazı vahsetının dısında ılgıl
ıle ızlenen guzel bır fılm

ibram036
6 yıl önce

bu yakalanıp getirilen adam 90 lı yaşlarda olmasına rağmen yargılanmadan idam edildi.ve yakalandığı gece israile getirilerek.getirildiği ulke israili kınamıştı idam için değil izinsiz ulkelerine girilip adam kacırdıkları ve kendilerinden başka kimseye saygıları olmadığı için.

ceburaska
6 yıl önce

yahudiler kadar kendine acındırma becerisi olan başka bir millet yoktur dünyada ama şu anda filistinlilere yaptıkları eziyetleri normal görüyorlar onun için acınacak bir halleri yok. hitlerde zamanında onların şu anda yaptığı toprak elde etme işlemini yapmış az bile yapmış ki hala mantar gibi türemişler dünyanın heryerinde ve kendilerinden olmayan hiç kimseye karşıda en ufak bir merhametleri yok en güzel kıssa …
acıma yetime döner k…. g…..ne

şeref
6 yıl önce

dikkatinizi bir sahneye çekmek isterim. otel sahibi kadınla yönetmenin konuştuğu sahne. kadın ingilizler ve araplara karşı savaştım der. adam kadına ama burası arapların ülkesi der…
kadının cevabı çok net…. biz daha çok istedik der!!! başkasının ülkesinde olmayı bunun pahasına birsürü insanı katletmeyi normal görür…
uzun lafın kısası… almanlar da israillileri katletmeyi aynen o kadın gibi normal görmüş ve yapmış… hangisi daha acımasız??
ben hitleri saygıyla anıyorum.

68 Kuşağı
6 yıl önce

İnsanın yüksek egosu yok edilmediği takdirde Adolf Eichmann gibiler günümüzde ülke bile yönetebiliyorlar.

sel
6 yıl önce

bence zaman kaybı yıllık yahudi soykırımı filmi kotasını dolduralım diye yapılmış bir film oyunculuk senaryo beni açmadı yalnız gerçek belgesellerden gösterilen kesitlerden kim olsa etkilenir o da başka bir mesele

addyRekn
6 yıl önce

%57 adı altında aciz bir genellemeyle o kesime nazi diyerek ötekileştirirse evet a. eichmann cok uzakta değil içinde..Eğlenmek için burda olduğunu unutup görüşlerini işin içine sokan fırsatçı beyinlerin de bu tip kamplara yol açtığı öngörülebilir.Demem o ki kendi kendine tezata düşüp akıl verdiğini sanan arkadaş burada fav yada re yok yanlış yerdesin.

şeref
Reply to  addyRekn
6 yıl önce

birinden dayak yemişseniz artık herkese dayak atma hakkınız olduğunu düşünürmüsünüz? dayak atmaya çalıştığınızda kimsenin karşılık vermemesi gerektiğine inanırmısınız?
çocukluğunuzda yediğiniz dayağı, 18 yaşına geldiğinizde kavga etmek üzere olduğunuz kişiye ” bak ben 5 yaşında dayak yemiştim, şimdi seni dövecem. sende dayak yemek zorundasın, ne yaparsam yapayım karşılık verme” dermisiniz?
kusura bakmayın lütfen. çocuğuma anlatır gibi çok basit anlattım.. umarım bu filmi izleyip viva israil diyenler de anlamıştır….. !!!!!!!

barolo
6 yıl önce

herkim ki, üstlerine yapismis derilerinin renginden dolayi bir insani ötekilistiriyorsa, a.eichmandan farki yoktur. herkimki insanlara sadece gözleri -çekik- diye saldirabiliyorsa gelecegin a. eichmani olacagindan süphe dahi etmeyin. herkimki insanlari inançlarindan hatta mezheblerinden dolayi- ayristiriyorsa- a. eichmani uzaginizda aramayin…7 haziran seçim sonuçlari % 57 ile o irkçi fasist, sünni mezhebçi kravatli el-kaidecileri kayda geçirdi. hiçbir farki yok o cenahin. nazilarden.

Derya Isildak
6 yıl önce

Yasanmis filmleri seviyorum… Guzel film..

fuat
6 yıl önce

Kardesim reklam al tabi ama sayfaya dokundugumda ekranı kapatan sayfayı tamamiyle kapatmadan kurtulamadıgım bi reklamı neden alıyorsun amac uzum yemekmi bagcı kovalamakmı

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x