BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Effie Gray 2014 İngiltere / Türkçe DUBLAJ-

"Effie" Gray'in bir türlü yolunda gitmeyen evliliği zamanla hayal kırıklığı ve acıları da beraberinde getirir. Bir gün kocasının arkadaşlarından biri olan ressam John Everett'e modellik yapan Effie, ressama aşık olur ve aralarında bir ilişki başlar. En yakın arkadaşı Elizabeth Eastlake'in verdiği cesaretle kocasından ayrılmaya karar veren Effie için dönemin sert muhafazakarlığıyla yüzleşme vakti de gelmiştir.19. yüzyılda dönemin en ünlü sanat tarihçisi ve eleştirmenlerinden biri olan John Ruskin ile evlenen genç kadının hikayesinin ele alındığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tsunami
4 yıl önce

Sanatsal olarak güzel bir film olabilir ama çok fazla sıkıcı bir konusu var.Histerik bir kadının hezeyanlarını seyretmek isteyen filme başlasın…

Ferya
5 yıl önce

guzeldi izlemeye deyer paylasim icin tesekkurler.

önemsiz
5 yıl önce

Gerçekten çok enteresan, üstelik gerçek bir yaşam öyküsü.. Maalesef etrafta böyle psikopat tipler var.. Evliliğe, hayata, sevgiye dair, insanlığa dair nasip almamış, ama bir genç kızın hayatını evlenerek karartmış.. Benim yakın bir tanıdığım da bu halde, onların çocukları var gerçi.. Ama adam anlattığına göre kadınla hiç hiç hiç konuşmuyor, ilgilenmiyor ama çıkarının gereklerini de yapıyor, belki ruskinden de beter.. ve bu hayat dolu neşe dolu kadın bir sürü sendrom hastalıklarına yakalandı, fibromiyaji oldu, eve kapandı, asosyal oldu gitti.. O yüzden olmaz olma demeyin her türlü hayvanat var bu yeryüzünde… Bu arada filmin özetinde de sonuna kadar anlatılmış nerdeyse, Allahtan ben… Read more »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x