Thuppakki Altyazılı Hint Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Thuppakki 2012 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Thuppakki 2012 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Jagdish, orduda üst düzey görev yapan bir askerdir. Mumbai’ye ailesini görmek için gelen Jagdish, onların isteğiyle, Nisha ile nişanlanır. Bir yandan evlilik hazırlıklarına başlayan Jagdish, diğer yandan bir kovalamacanın içine girmiştir. İstihbarat görevlisi olan Jigdash, sıradan bir vatandaş kılığına girerek, Mumbai’de örgütlenen bir terörist grubun peşine düşer, ve çeteyi yıkmak için çalışmalarına başlar. Aksiyonu bol olan ve beğenilen bir yapım niteliğindeki Hint filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sonti
5 yıl önce

admin eskiden part 1 ‘den başlayarak play’e basar ve sonrasında izlerdim, şimdi hiçbir filmi izleyemiyorum, lütfen yardım edermisin, üzgünüz diye bir yazı çıkıyor ve açmıyor, lütfen.

ADMİN: BU FİLMDE PARTLI SİSTEMDE BİR SORUN BULUNUYOR, İLERİKİ ZAMANLARDA ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIM. ANCAK FİLMİ DİĞER SEÇENEKLERDEN DE SORUNSUZ İZLEYEBİLİRSİNİZ ŞUAN.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x