SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Aç Kalpler Filmi – Hungry Hearts izle
Puanla:
0 / 10

-Aç Kalpler / Hungry Hearts 2014 İtalya / Türkçe Altyazılı-

Mina ve Jude New York'ta tanışmış, kısa süre içinde sağlam bir ilişki içine girmişlerdir. Ancak bir süre sonra Mina, ülkesi İtalya'ya dönmek ister. Yaşadıkları son birlikteliğin ardından Mina hamile kalır ve dönmekten vazgeçmek zorunda kalır. Ancak hamilelik süreci ve çocuğun doğumundan sonraki süreç oldukça sancılı geçer ve ilişkilerini ciddi anlamda sarsar. Sorunların kaynağı, Mina'nın modern tıbba hiçbir şekilde güvenmemesi, alternatif tıp ve hatta metafizik olgulardan medet ummasıdır ve çocuğunu bu şekilde yetiştirmeye kararlıdır. Hareketli ve eğlenceli başlayan Hungry Hearts, aile ilişkileri üzerine daha önce anlatılmamış bir konuyla benzerlerinden ayrılıyor. İtalyan yapımı olan bu filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
muzgul

Filmi son anına kadar merak ve sabırla izledim.
Benim de vegan bir arkadaşım var, ama gayet sağlıklı.
Kadının psikolojik sorunu olduğu aşikar.
Filmi öneriyorum, Alba Rohrwacher’ı başarılı buluyorum.
her filmin hakkını veriyor.
Keza, Adam Driver’de öyle.
Fakat finalini hepsinden daha başarılı buldum.(:

tulpar

Veganlar n’olur çocuk yapmasınlar.. Evli olan iki arkadaşımın da başına buna benzer bir durum geldi. Çocukları doğduğunda kedi yavrusu gibi bir şeydi. Yaşaması çok güç görülüyordu, zar zor hayatta kalabildi. Daha sonra da beslenmesinden dolayı çocukta gelişim problemleri ortaya çıktı. Babaanesi ve dedesi çocuğu kendi yanlarına aldılar, doktor kontrolünde çocuğun gelişim seyri normali yakalayabildi.

Abi anlatmışsın filmi, “bir arkadaşımın böyle bir sorunu vardı” diyerekten :):) Film ahım şahım bir film değil ama artık spoiler denen şeye dikkat edelim çünkü bu bir medeniyet göstergesidir. Bu arada bebekler için bilemem ama veganlık doğru yapılırsa dünyanın en güzel ve ayrıca en politik, sisteme karşı duran beslenme şeklidir. Lütfen çarpıtmayalım ve bu filmdeki olay psikolojik bir takıntıydı veganlık değil.

Öncelikle helal olsun kaynanaya diyorum 🙂 Filmin konusu çok güzel ve modern çağın hastalık derecesine varan bir takıntısıyla ilgili. Ben yoga sınıflarına ve spor etkinliklerine çok giderim ve buralarda da konuşulan konuların çoğu detox ve arınma, çiğ beslenme veganlık vs. vs üzerinedir. Film de bu konuları aşırı bir takıntı haline getirmeklle ilgili, aslında çok iyi bir konu ama daha güzel çekilebilirmiş. Adam Driver’ı ben ilk olarak “GIRLS”dizisinde izlemiştim çok beğenirim burada da aynı, girls dizisini de öneririm. Filmin yardımcı yapımcısı da bir Türk bu arada 🙂 Minimalist bir film ama oyuncular süper.

Zaten bütün bebekler sevgi cehennemine açmazlar mı gözlerini…

önemsiz

Farklı bir senaryo ben beğenerek izledim.. Bzı konularda ebeveynlerin daha erken davranmaları gerektiğine inanıyorum.. Bu arada kadının bu durumunun sebebini vermedi film; genetik bir bozukluk mu, çocukluğuyla mı ilgili niye böyle oldu.. Bizim halk arasında; ki dinsel doğruluğu ve yaşanmış öyküleri vardır; Lohusa da bazı varlıklar etkiler malum, yeni doğum yapmış kadını.. Küçümsemeden, batıl demeden her bilgiyi bilmekte fayda var.. Elif Şafak’ın siyah süt romanını okuyanlar bilir..