SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Rock On!! 2008 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Rock On!! 2008 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Kanal V tarafından bir müzik yarışması yapılacağı duyurulur. Kazanan gruba albüm ve bir müzik video yapılacaktır. Ve "Magik" bu yarışmaya katılmaya karar verir. Joe'nun liderlik ettiği rock müzik grubu, kendi içinde yaşayacakları görüş ayrılıklarından dolayı dağılma noktasına gelir. Rock On; bir müzisyen grubun değerlerini kanıtlamaya çalıştığı müzikal filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
2 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Tozmik

Arkadaşlar Tozmik olayı bitmiştir.Kutlamaları ne zaman yapıyorsunuz bende katılayım hem görmüş olursunuz.
Yorumlarda eksi verilmesi bile beni yıldırmadı gördüğünüz gibi ama filmlere eksi verilmesi beni bitirir demiştim.bundan sonra filmlere isim yazdırmayacağım.ayrıca filmlere yorumda yapmayacağım.Önder yorumlarda basılan eksi artı butonunu kaldırsa bu sefer yorumlardan saldırcanız eskisi gibi.uğraşamam artık.
Yoruldum artık.Bu filme eksi veren zihniyet diğer filmlere artı vermiş umurumda bile değil.bu filmin notu en az 8’dir ve gerçekten Kült filmdir.Eho mego önemi yok artık.uğraşcak bir Tozmiğiniz yok çünkü artık.el birliğiyle onu yok ettiniz.Tebrikler.o genede size kızgın değil.size hizmet etmek isteyen ama yaranamayan bir figür olarak hatırlarsınız artık.yada kurtulduk diyip kutlama yaparsınız.karar sizin.artık önemi yok yani.Hoşçakalın.

direnbeyi

Tozmik,şimdiye kadar önerdiğin filmlerle kocaman bir farkındalık yarattın.Doğru yoldasın vazgeçme!

hayır

Yaptığın yorumları beğenmesem de seçtiğin filmleri hiç kaçırmadım.Sırf senin yorumlarını beğenmiyorlar diye varlığını bizden alamazsın tozmik efendi.Önder’i ve bu siteyi tamamlıyorsun.Sen öneriyorsun biz seyrediyoruz!!!

Kamile

Kült bir film…

bob dylan

Müzik inanılmaz..