Osama 2003 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Osama 2003 Afganistan,İrlanda,Japonya / TÜRKÇE DUBLAJ-

Afganistan'da uzun süre hüküm süren Taliban rejimi ağırlığını hissettirmeye başlar. Kadınlar için, yanında erkek olmadan sokağa çıkmak ölüm sebebi haline gelmiştir. Kocasını savaşta kaybeden ve kızıyla kalan bir kadın için evde açlıktan ölme tehlikesi doğar.. Yapabileceği tek şey ise, herkesi kandırarak akla gelmedik bir yöntem uygulamak olacaktır... Dinin yanlış ellerde ne derece etkili bir baskı kurduğunu anlatan bu yapım, oldukça dramatik bir içerik sunuyor. Altın Küre Ödülü sahibi yapımı VizyonFilmizle.Net olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mafey
5 yıl önce

Talıbanın Dinı bu işte.. DİNSİZLER

YABANCI
6 yıl önce

Siniriniz bozulup insanliginizdan utanmak istiyorsaniz seyredin. Ya hangi yuzyilda yasiyoruz.Muslumanlik insanlara zulum dini degildir.bu insanlar kendilerine gore bir din yaratmislar.Ama bu din asla muslumanlik degil.

Katade
6 yıl önce

Sizler nasıl olurda İslamı batının ahlaksız dilinden öğrenmeye kalkarsınız. Amerika ve işbirlikçilerinin anlattıklarını dininiz sanırsınız ? Bilmiyor musunuz bu ülkeler sizin düşmanınız. İslam bütün Müslümanlar kardeştir diyor bunu bilmeyen yok değil mi. Peki siz nasıl olurda kardeşinizi öldürenlerin ağzından çıkanlara itimat ediyorsunuz ? Bu film avrupadan ödül alıyor bu komik oyuna nasıl düşersiniz. Neden avrupa böyle bir yapıma ödül versin ? Peki ya yanlış el dediğiniz sizin ellerinizse ? Sizi doğrulayan ne kanıtınız var ? Bunu araştırıp öğrenebilirsiniz ingilterede çarşaf giymek cübbe giymek serbest hatta insanlar sizi ayıplamıyor bile sokakta. Peki neden Afganistan da olması rahatsız ediyor bunları ? Biraz… Read more »

karahaber
6 yıl önce

Din afyondur

işin aslı
6 yıl önce

Deist Atatürk olmasaydı, Türkiye’de aynı durumda olacaktı. Atatürk’ten uzaklaştıkça, Afganistan olmaya yaklaşıyoruz. Dinin gerçeğinin bu filmde anlatılanlar olmadığını düşünenler var. Bunların Kur’an ı ve hadisleri okumadığından yüzde yüz eminim. Kuran bütünüyle okunmalıdır. Ahzap, Tahrim 1-4.ayetler, Tevbe, Nisa 34 gibi ayet ve surelere özellikle dikkat edilmelidir. Konuyu daha iyi bilen hocalara sorulmalıdır. Görülecektir ki mantıklı cevap alabilmek mümkün değildir. İşte taliban gibi örgütleri ortaya çıkaran bu zemindir. Yani dinin bizzat kendisi.

okan-cakabo
6 yıl önce

müslümanlar bir birini katletmiyor ermeni ve yahudiler müslüman görüntüsünde müslümanları katledip bulunduğu ülkelerinden göç ettirilmeye mecbur bırakılıyor olan bu.Bütün dünya liderleride sessiz bir sukunet içerisinde katliamı göz ardı ediyor ölen hristiyan yada israilli yahudi değil neticede. OLAN BUDUR.

efradı millet
Reply to  okan-cakabo
5 yıl önce

siz küçücük beyniniz ile islamı karalayın bakalım ulan sizin atanız bu dini kaldıramadı siz kim dil uzatırsınız islama ..
daeş. taliban. vb müslüman kisfesine bürünenlerin hepsi gevurların adamıdır veya projesidir

6 yıl önce

Dinin yanlis ellerde olmasi nedemek? bunun dogru ellerde olan bir örnegi varmi?

Filiz Üçlüpriz
6 yıl önce

Din denen şeyin insanların hayatından neler çaldğını anlatan enfes bir film, mutlaka seyredilmesi gereken bir film, teşekkürler

erdem
6 yıl önce

Taliban, İşid, boko haram ve diğer radikal dinci örgütler, Adeta insanları islamdan uzaklaştırmak için görevlendirimişler gibi. Film gerçekleri yansıtıyor ibret için seyredin. Bu gün Ege ve Akdeniz de ülkelerinden kaçıp Avrupa ülkelerine sığınmak isteyen müslüman mülteciler, neden diğer islam ülkelrine kaçmak varken ölümü göze alarak hırıstiyan ülkelere iltica etmeye çalışıyorlar. İnsan haklarına ve inançlara saygı bu ülkelerde ön plana alınmıştır. Zira her yıl katledilen müslüman halkın %90 ını müslümanlar bibirini öldürüyor maalesef gerçek bu.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x