BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-X Plus Y / A Brilliant Young Mind 2014 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Etrafıyla iletişim kurmakta zorlanan Nathan, kendi küçük dünyasına çekilmiştir. Bütün tesellisini rakamların ve matematiğin dünyasında bulan Nathan, annesi Julie de dahil olmak üzere kendisine yakın herkesi kendinden uzaklaştırmaktadır. Tayvan'da yapılan uluslararası matematik olimpiyatlarına seçilir. Bu küçük matematik dahisi bu serüvende büyümenin zorluklarını yaşarken aşkla da tanışacak.Roma Film Festivali ödülü bulunan ve içine kapanık bir çocuğun matematik ile iç içe geçmiş yaşamını aktaran filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melekimu
5 yıl önce

koşulsuz kabul ve koşulsuz sevgi her sorunun çözümü,-sever çünkü sende değerli olanı görmüştür…

toc
5 yıl önce

merak ediyorum

kelebek_mavisi
5 yıl önce

çocuğun sıradışı özelliği ve bu durumu ailesinin oldukça iyi bir şekilde karşılayıp sonrasında annenin oğluna olan sevgisi, beni asıl etkileyen buydu. mükemmel bir etki.

can abi
5 yıl önce

çok beğendim

tavsiye ederim

cuvan
5 yıl önce

İzlenmeye değer bir film. İçine kapanık ve matemetik ile hayata anlam vermeye çalışan bir gencin, aşkı ve sevgiyi keşfi çok güzel ve duygusal şekilde anlatılmış.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x