SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
44. Çocuk – Child 44 Türkçe Dublaj Film izle
Puanla:
0 / 10

-44. Çocuk / Child 44 2015 / Türkçe DUBLAJ-

Sovyet Birliği'nde Stalin döneminde geçen hikayede, devlet için çalışan gizli bir ajan, ülkeyi çalkalayan bir seri çocuk cinayetini araştırmak için görevlendirilir. Örgütte gözden düştüğü için verilen bu görevde, ajan cinayetlerin üst seviyede bir parti lideri ile alakalı olduğunu ortaya çıkartacaktır. Yönetmenliğini Daniel Espinosa'nın üstlendiği film, Tom Rob Smith'ün romanından uyarlanıyor. Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı ve ünlü oyuncuların da bulunduğu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


10 Yorum sayısı
2 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
12 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
suleyman21

müthiş filmdi..teşekkürler

Çok gerçekten çok güzel film. Düşünmeden izleyin derim. Teşekkürler…

siNyor vAlentos

Harika bir film.Senaryo vs süper.İzleyin,ve tavsiye edin. Beğenmeyenler parkta oynasın.

süperrrr tek kelime sürükleyici

WMWM

Aslında @Kemal filmi çok iyi tanımlamış bize de güzel olduğunu söyleyip teşekkür etmek düşüyor :)ama filmi çok beğendiğim için yazılanlara bir kaç şey bende eklemek istiyorum;türüne gerilim ve dram denmiş ama bence çok iyi bir dönem filmiydi de.ZORBALIĞI siyasi rejim adı altında insanlara zorla dayatmışlar.Buna da Sosyalizm demişler.Tanıtımında yazılanlardan ve filmi izlerseniz görünüşte çocuk cinayetler etrafında dönüyor gibi gözükse de konu oldukça zengindi.Sisteme de iyi bir eleştiri filmi olmuş.İzlememizde emeği geçenlere ve yorum yazanlara teşekkür ederim.

Baris Hemen

Stalinizm korkunç bir dikkatörlük yaratti ve bunu da dünyaya sosyalizm diye yutturdu. Halbuki adaletsizlik sömürü ve esitsizligin diz boyu oldugu devlet kapitalisti bir rejimdi Rusya ve uydulari ve ne mutlu ki bu rejimler tarihin çöplügünü boyladi. Simdi artik gerçek adalet, gerçek özgürlük ve gerçek esitlik demek olan sosyalizm için mücadele edebiliriz. Cünkü bunlara hala dünyanin çok ihtiyaci var. Bu defa her hangi bir baski ve diktatörlük sistemi yaratmaksizin basarmak mümkün.
Film bence bir baseser olmaya aday.
Tom Hary ye Oskar versinler artik.

estergon 31

Gerçek eşitlik sosyalizmdir demek; ördeğin suya başı ile değil, kıçı ile dalmasıdır.

murat

Yok böyle bir dublaj ses tam oturmus adama içim bayıldı film güzel olsada izlenmez altyazılı izleyin 😀

sezgin

Film konusu işlenişi detaylarıyla çok başarılı.Sadece sovyetleri değil,savaş sonrasında nazilerinde durumundan bahsediyor kalıntılarından,İnsanlığa yaptıklarından.Durum şudurki Zulum ,nefret şiddet naziler ve sovyetlerde eşit şarttadır.
Günümüz durumuna uyarlarsak (……..,,,……) sovyet partisi körü körüne bağlılık istiyor araştırma ,konuşma sadece denileni yap.
Filmi altyazılı izleme şansınız varsa altyazılı orjinal dilde izleyin.Dunjaj biraz kötü olmuş ama izlenebilir.Küçük bir not filmin baş bölümlerini iyi izleyin …iyi seyirler.

Kemal

Film bu puanın çok çok üstünde bir yerde olmayı hak edecek kadar iyi ve birçok açıdan da nitelik taşıyan bir film. Gerek senaryosu gerek kurgusu, ilerleyişi ve kendi içindeki tutarlılığı ile büyük bir ilgi yaratmayı başarıyor ve seyirciyi ekrana kilitliyor. Tom Hardy nin bu bu seneki iki filmi de harikaydı. Bolşeviklerin Polit Bürosuna dayanan kimi seri cinayetler etrafında dönen film aynı zamanda bir dönem Rusyasındaki parti herşeydir birey hiçbir şeydir inancının vardığı toplum karşıtı noktayı gözemlemek için de sembolik bir anlam taşıyor. İzlenesi bir yapım olmuş. Teşekkürler Vizyonfilmizle.net.

kumru

ben sovyetlerden ayrılmış bir ülkede yaşıyorum ve filmde anlatılan bilinç ve siyaset aynen devam ediyor. filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. çok güzel anlatmışlar. çok güzel bir yapım.

eric

Hiç sıkılmadan izleyebilirsiniz. Kadın erkek herkesin begeneceği güzel bir film. Puanı falan boşverin film izlenmeye değer kesinlikle tavsiye ediyorum.