SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Z for Zachariah 2015 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Z for Zachariah 2015 İzlanda,İsviçre,Yeni Zelanda / Türkçe Altyazılı-

İnsanlık büyük bir facia geçirmiş ve dünya üzerindeki çoğu yaşam son bulmuştur. Gözlerini bu dünyaya açan 2 erkek ve bir kadın, yaşadıklarına anlam veremez. Zamanla iki erkek arasındaki, karşı cins için olan çekişme tehlikeli boyutlara ulaşacaktır. Post apokaliptik bir yok oluş filmi olan ve ilginç bir senaryo ile konuyu ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


7 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
7 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Tsunami

Harika filmdi…Güzel bir dram…Dram sevmeyenler hoşlanmayacaktır.Ben bayıldım doğrusu.

reber

izlediğime üzüldüm zaman kaybı

guvenc

Bu filmi bilim kurgu sınıfına sokup herhangi bir festivalde ya da buna benzer biryerde gösterime soksak yemin ediyorum sopayla kovalarlar.. Bilim kurgunun yanından bile geçemeyecek kadar uzak ve vasat bir yapım. Ne kurgu var ne senaryo var.. Hele filmin sonu yok artık dedirtecek türden.. Hayatta fazladan 1 saat 35 dakikanız varsa buyrun izleyin derim 🙂

FİLMKOLİK

William Shakespeare in kim olduğumuzu biliyoruz ama ne olabileceğimizi bilmiyoruz sözünü
hatırlattı bana…..

film insan doğasını özetliyor hele filmin sonu…….aynı durumda kalan herkes bence aynı şeyi
yapardı…..
türü sevenler için güzel film…..

akg43

zaman kaybı..

Tiyatro

Büsbütün ÇALINTI senaryonun berbat bir uyarlaması… Filmin gerçeği sitede mevcut. O filmden çalınarak bildiğim 2 dizi çektiler biride baya tuttu tam o filmi seslendirip başka bir film yaparlar mı demişken bu ZIRVA çıktı ortaya… Adını hatırlyamadım ama büsbütün sessiz bir film… Yine kadın bu halde kalıyor; radyasyon saçmalığı yok olağanüstülük var. Hatta oda yok yönetmen olağanüstü sorgulama sanatı yapmış… Neyse bulursam yazarım yada admin yazıversin adınıda ona bakın bunla zaman öldürmemiş olursunuz.

faki tayran

bence izlemeye değer bi film sonu pek beklediğiniz gibi bitmeyebilir oha deyip sonra nası ya diyebilirsiniz bu soruları sormak istiyosanız izleyin