SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Het Vonnis (The Verdict) 2013 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Het Vonnis / The Verdict 2013 Belçika / Türkçe Altyazılı-

Luc'un yolunda giden bir hayatı, çok sevdiği bir eşi ve kızı bulunmaktadır. Kara bir gecede karısı öldürülen Luc, bu sürede kızını da kazada kaybedecektir. Suçlular yakalanmış olsalar bile bazı sebeplerden dolayı serbest kalırlar. Luc ise bundan sonra kendi adaletini sağlamak için uğraşacaktır. Suç ve suçlu kavramlarına dramatik bir açıdan yaklaşan ve kendi adaletini sağlamak isteyen bir babanın yaşamını aktaran filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


9 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
9 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
dede

Adalet ve hukukun kusurları… kamu vicdanıyla yine hukuk ve adaletle düzeltiliyor.
Güzel bir film

NumaN

Adalet sisteminde üzerine düşüp gözden kaçırdığımız veya önemsemediğimiz küçük evraksal hatalar büyük sonuçlar doğurabilir.Uzun uzun filmi derinlemesine yorumlamaya gerek duymadan muhakkak izlenmeli.

önemsiz

Anlaşılan ülkemize önyargı ve şartlanmayla haksızlık da ediyormuşuz.. Böyle bir serbest bırakılma Bizde asla olmaz diye düşünüyorum.. Filmi ve işleniş tarzını ayrıca başrolü çok beğendim.. Puanım:9 ..izleyin diyorum.. Ve adamın da ellerine sağlık

afrodisyas

davayı yürüten ilgili merci dosyada bir imza yok veya unuldu diye adamın karısının ve kızının katilini nasıl selbest bırakıyorlar anlamadım üstelik bı olay belçika da oluyor.vay anasını bizde demekki neler oluyor.yazdım gooğlede usul hatası nedir diye tabii hukuk kültürüm olmadığı için bir bok anlamadım.güzel fil izleyin derim.

maksi

Güzel bir film. Belçika’da da usul açıkları var diyorsunuz ama adalet sağlam bir dayanak orada. Yine kanunlar çerçevesinde çözüm bulunuyor. Türkiye’de ise kanunları kendi çerçevelerine uydurur oldular…

eR

Filmi izlerken aklıma gelenler; Karşı koymamış diye tecavüzcüsü salınan 14 yaşındaki kızlar, tayt giydi diye katil kocasına tahrik indirimi uygulanmış kadınlar, eline para verilmiş isteseniz 1 haftada istediğiniz ideolijiyi aşılaya bileceğiniz taş atıp alnından vurulan yoksul çocuklar.. Belçika için filmlik bir hikaye bizim için hergün ana haberde “organik sebze” haberlerinin hemen öncesinde yer alan alışılagelmiş onlarca hayat..!

Turanagha

Film iyi. SIKILMADAN izledim. Reji isini cok iyi yapmis.
Siteniz de %95 iyi film seyrettim. Tesekkürler.
Tercümeyi yapan arkadasa ayriyeten tesekkür ederim.

Apollon

Adaletin çarkının ne kadar yanlış işlediği ile ilgili yapılmış en iyi filmlerden…İzleyin derim.

erdem

Kanun ve kurallara uymak, her zaman evrensel hukuka uygun olmadığı için kamu vicdanı tatmin olmuyor. Bu film, mahkemenin vermiş olduğu bir yanlış karar sonucu, insanların kendi adaletini sağlamak gibi sakıncalı bir olayı sorguluyor. Ülkemizde son yıllardaki torba kanunlar ve yap-boz kanunları sonucu hukuk ve adaletin nasıl ayaklar altına alındığını ibretle izliyoruz. Film çok güzel sürükleyici ve düşündürücü. İyi seyirler…