Mavro Livadi (Black Field) 2009 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Mavro Livadi / Black Field 2009 Yunanistan / Türkçe Altyazılı-

Yaralı bir Osmanlı askeri kaçarken bir manastıra sığınır. Burada bulunan rahibeler ona yardım eder ve ondan etkilenirler. Anthi adlı rahibe ise ona karşı derin duygular hisseder ve kaçmasında yardımcı olur. Daha sonra Türk askeriyle Anthi arasında gelişen ilişki, bir takım gerçeklerin ortaya çıkmasıyla ilginç bir yön alır... 17. yüzyılda Osmanlı'nın hakimiyetindeki Yunan coğrafyasında geçen film, İstanbul Film Festivali kapsamında da gösterim şansı buldu. İlginç ve özgün senaryosu ile dikkat çeken bu ağır yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem
3 yıl önce

Filme bayıldım. Bukadarmı güzel bir konu olur ve bu kadar mı gerçekçi işlenir. Kesinlike izleyin derim

Sırma
5 yıl önce

Bu görsel olarak zengin ve incelikle işlenmiş dönem filmi insan hayatını saran ebedî duygularla örülmüş. Bu, korkunun ve tutkunun, aşkın ve karmaşanın zamansız bir öyküsü. Yıl 1654. Bir gece, rahibelerin yaşadığı izbe bir manastırın kapısına kaçak ve yaralı bir yeniçeri gelir. Bir yandan erkek olduğu için öte yandan da Osmanlı askeri olduğu için rahibelerin gözünde vahşi bir hayvandan farksızdır. Bu nedenle onu iyileştirmeye çalışırlarken bile hep zincirli tutarlar. Sessizlik yemini etmiş genç rahibe Anthi de ona bakanlar arasındadır ve tıpkı diğerleri gibi, belki biraz daha fazla, bu adama merak ve hayranlıkla yaklaşır. İkisi, tüm imkânsızlıklara rağmen aşık olurlar. Anthi, yaşlı… Read more »

AFRODİSYAS
6 yıl önce

saçma, zamanınızı harcamayın.

anti entel
6 yıl önce

bu filme film demek imkansız çöplüğe atsan martılar yemez türkler yunanlılar bir 10 sene film çekmesin filmden birşey anladıkları yok

ironiKarga
6 yıl önce

Vardis Marinakis’i takibe aldım sıkı bir yönetmen.. Film adından da anlaşılacağı üzre karanlık alanlarımıza dokunuyor. Teşekkürler admin.

melek
6 yıl önce

admin iyi hoşta çok fazla dram filmi yüklüyorsun
daha haraketli aksiyon gerilim korku lütfen….

önemsiz
6 yıl önce

Özgün senaryo sanıp izledim.. Saçma sapan bir yunan filmi daha.. Puanım 1

ecrayt
6 yıl önce

boş vakitte bile izlenmeyecek kadar kötü bir film boş vaktinizi harcamayın

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x