BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Aslan Kalbi / Heart of A Lion (Leijonasydän) 2013 İsveç,Finlandiya / Türkçe Altyazılı-

Tam anlamıyla bir ırkçı olan Teppo, aşık olduğu kadının daha önceki birlikteliğinden olan siyahi oğlu Rhamadhani nedeniyle yıllarca inandığı değerlerle yüzleşmeye başlar. Aşkı uğruna, sahip olduğu ilkel düşüncelerinden vazgeçebilecek midir?Faşist bir adamın, yaşadıklarıyla ve kendini eğitmesiyle düşünce dünyasının değişimini romantizm içeriğiyle de aktaran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sezgin
5 yıl önce

Yazılan yorumlar beni fena halde sevindirdi .Arkadaşalrın yorumları çok güclü kendi hür iradeleriyle böylesine güclü yorumlar yazdıkları için onları kutluyorum filmi izlemedim izledikten sonra yorum yazarım.

danbrown
5 yıl önce

filmden bağımsız olarak; asyalıya, afrikalıya insan gibi yaşayacak bir ortam bırakmayan batı medeniyeti, buralardan kaçarak gelen insanları istemese de kabul etmek zorundadır.Hatta kendi vahşiliğinin sonucu olarak buralardan kendi topraklarına gelen insanlar arasında bulunan teröristler tarafından tehdit altında da olacaktır…Ve sonunda ağlamayacak ve şikayet etmeyecektir, sebep kendisidir…

tulpar
5 yıl önce

Emin olun ki Avrupa’nın kültür ırkçılığı şu milltarizm ırkçılığından kat be kat daha tehlikeli..

Bu arada cennetmekan Hitler’i rahmetle analım, ruhu şad olsun.

csax
5 yıl önce

adamlar haklı hem her fırsatta batı şöyle batı böyle diyeceksin hemde başın ilk sıkıştığında koşup onlara sığınıp sonrada onları beğenmeyecek onlara kendi alt kültürünü dayatmaya kalkacaksın düzenlerini bozacaksın. adamların A-Z ‘ye haklılar. Arabistana afganistana koşsanıza neden gidip kendi yozluğunuzu onlara bulaştırmaya çabalıyorsunuz.

ömer
5 yıl önce

bana göre güzel film.izlenir.

5 yıl önce

zevke göre keyifle izleyebilirsiniz güzeldi teşekkürler admin

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x